Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
03.05. - 10.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
573 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
6.5. - 13.5.2019
7 nocí
8.5. - 15.5.2019
7 nocí
Charakter hotela: raňajky, Family, Páry

Láskyplne riadený hotelový komplex na jednom z najkrajších ostrovov Grécka. Vychutnajte si záhradný raj so sviežimi rastlinami alebo si prechádzajte v krčme v bezprostrednej blízkosti.

Poloha: Pokojné a centrálne umiestnené. Pláž (čierny lávový piesok) a plážová promenáda sú vzdialené asi 200 metrov. Početné reštaurácie a bary v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Tento rodinný hotel ponúka bazén, lehátka, slnečníky a snack bar v krásnej a dobre udržiavanej záhrade s výnimočnou kaktusovou farmou. Prijímací priestor s malou recepciou (WLAN vrátane) Rovnako ako TV a salónik. Krajina kat: 3 hviezdičky, 30 izieb.

Obývacia izba: Dvojlôžková izba (cca 14 m²), klimatizácia, chladnička, TV (32 palcov), telefón, Wi-Fi (v cene), požičiavanie v bezpečí. Vana/sprcha, WC a sušič vlasov. Balkón alebo terasa. Max 3E
Dvojlôžková izba pre jednu osobu
Byt (cca 28 m2), hrebeň. Obývacia miestnosť na spanie, klimatizácia, chladnička, TV (32 palcov), telefón, Wi-Fi (súčasťou balenia), prenájom bezpečné. Vana/sprcha, WC a sušič vlasov. Balkón alebo terasa. Max 4E

Potraviny a nápoje: Raňajky: Kontinentálne raňajky formou bufetu

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR