Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Aegean Plaza
* * * * *

11.05. - 18.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
658 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
25.9. - 2.10.2018
7 nocí
26.9. - 3.10.2018
7 nocí
29.9. - 6.10.2018
7 nocí
2.10. - 9.10.2018
7 nocí
umiestnenie

Hotel Aegean Plaza má centrálnu polohu v obci Kamari. Do centra sa ľahko dostanete pešo a ponúka množstvo nákupných a zábavných zariadení. Tu nájdete rôzne taverny, reštaurácie, ako aj malé butiky a bary pozdĺž nádhernej plážovej promenády. Krásna pláž s lávami je vzdialená asi 70 m od hotela a oddelená len cestou. Nachádza sa len 8 km od hlavného mesta Fira na západnej strane ostrova Santorini. Hlavné mesto sa rozprestiera priamo na okraji krátera a návšteva je absolútnou nevyhnutnosťou pre každú dovolenku na ostrove Santorini. Letisko je vzdialené asi 5 km. Neďaleká autobusová zastávka je v pešej vzdialenosti a ponúka prístup k verejnej doprave.

Vybavenie

Hotelový komplex sa nachádza v divadelnej zostave, ktorá obklopuje bazén. Celkovo sa Aegean Plaza skladá zo siedmich dvojposchodových budov a ponúka 105 izieb. V hlavnej budove je recepcia, salónik, TV kútik, reštaurácia a konferenčná miestnosť. Internet je k dispozícii bezplatne vo forme Wi-Fi HotSpots v celom komplexe. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe s nádvorím, Poollandschaft s bazénom a slnečnou terasou. K dispozícii sú bezplatné lehátka so slnečníkmi, plážovými uteráky a osušky.

izbu

Komfortne zariadené dvojlôžkové izby ponúkajú potrebný komfort pre relaxačnú dovolenku. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, fénom, individuálne ovládanou klimatizáciou, trezorom, WLAN, satelitnou televíziou, telefónom, mini chladničkou a balkónom alebo terasou s posedením a výhľadom do záhrady alebo na bazén. Minibar je k dispozícii za poplatok. Prípadne môžu byť rezervované aj priestrannejšie suity (SU4) s podobným vybavením. Apartmány sú vhodné pre rodiny a môžu ubytovať 4 osoby.

Šport Zábava

K dispozícii je posilňovňa, tenisový poplatok. Masáže sú ponúkané pre relaxáciu. Santorini ponúka širokú škálu výletov a športových aktivít miestnych poskytovateľov (vrátane vodných športov, ako je potápanie, požičovňa lodí, surfovanie, plachtenie atď.).

Raňajky

Bohatý bufet sa podáva denne v jedálni. V reštaurácii môžete rezervovať ďalšiu večeru.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR