Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
03.05. - 10.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
613 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
10.5. - 18.5.2019
8 nocí
10.5. - 17.5.2019
7 nocí
Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

Hotel/Miestny vkus, hotel/wifi v cene

Poloha: Centrálne v severnej časti Kamari. Lávová kamienková pláž je cca. 250 m, do centra mesta Kamari asi 300 m. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela. V okolí nájdete rôzne taverny, bary a kaviarne. Čas prenosu je cca. 10 až 45 minút.

Vybavenie: Tento 44-izbový hotel, postavený v typickom cykládskom štýle, ponúka recepciu, výťah, reštauráciu a la carte a raňajkovú miestnosť s krásnou terasou a Wi-Fi pripojením (súčasťou balenia). Vo vonkajšom komplexe sú dva bazény (jeden s vírivkou) so slnečnou terasou. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii za poplatok pri bazéne, na pláži. Uteráky na biliard sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A2-3A) majú minibar (s poplatkom), klimatizáciu, trezor, SAT TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu. Tiež s bočným výhľadom na more (A2D) a ako hospodárska izba (A2-3S) v ďalšom dome, so sprchou, v dolných poschodiach, inak vybavené ako A2A, rezervovateľné. Jadrové suity (A2C) sa nachádzajú v hlavnej budove, sú priestrannejšie a vybavené obývacím priestorom a balkónom s vírivkou.

Jedlo a pitie: Raňajky alebo polpenzia. Ranná raňajky formou bufetu a výber večera v reštaurácii a la carte (k dispozícii je minimálne 3 jedlá, z ktorých si môžete vybrať, niektoré s príplatkom).

Šport/aktivity: Vrátane: posilňovňa.

Informácie o cenách:

Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2018:
Poznámka: Otvorené od 01.05.-25.10.2018.PODPIS COMFORT

Vždy zahrnuté: • Rezervácia miesta na charterový let s Condor • Voucher leteckej služby € 10 • FlexOption • Železnica a letiečka 2. triedy • Kvalitný sprievodca
Dodatočne k dispozícii à la carte: • trieda Condor Premium

Condor Airshoppen: Návštevníci hotela Thomas Cook Signature dostanú poukážku Airshoppen v hodnote 10 €. Vybaviteľný s minimálnym obratom 60 € na všetkých letoch s Condor.

Upozorňujeme, že vonkajšie aktivity a zariadenia sú závislé od počasia.

Vaša výhoda: 10% včasný bonus pre vtáky, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR