Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
06.10. - 13.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
609 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
6.10. - 13.10.2018
7 nocí
17.10. - 24.10.2018
7 nocí
3.5. - 15.5.2019
12 nocí
3.5. - 14.5.2019
11 nocí
Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná priamo hosťom v hoteli a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania, ako aj od dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že kategória krajiny je rozhodujúca pre výpočet pobytovej dane.

• 24 hodín SPOKOJNOSŤ sľubuje
• GUIDE NÁVŠTEVA do hotela
• Miestne FLAIR
• WLAN V CENE

Poloha: Centrálne sa nachádza v severnej časti Kamari. Lava-Kiesstrand je vzdialená asi 250 m, v centre mesta Kamari asi 300 m od hotela. Autobusová zastávka s prístavmi Fira sa nachádza v blízkosti hotela. Čas prenosu: približne 10 - 45 minút.

Vybavenie: Rekonštruovaný v zime 2015/16, 44-izbový hotel je postavený v typickom cykládskom štýle a ponúka recepciu, výťah, a la carte reštauráciu a raňajkovú miestnosť s peknou terasou, TV corner a WLAN. Vo vonkajšom komplexe sú dva bazény (jeden s vírivkou) so slnečnou terasou. Na pláži sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky za poplatok. Osušky pri bazéne za poplatok.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A2-3A) majú minibar (za príplatok), klimatizáciu, trezor, SAT TV, WLAN (vrátane), telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu. Tiež s bočným výhľadom na more (A2D) a ako voľné miestnosti (A2-3S) v susednom dome v dolných poschodiach, inak ako A2A vybavené, rezervovateľné. Jadrové suity (A2C) sa nachádzajú v hlavnej budove, sú priestrannejšie a vybavené posedením a balkónom s vírivkou, v opačnom prípade A2A.

Potravinársky nápoj: raňajky alebo polpenzia. V dopoludňajších raňajkách formou bufetu a vo večerných menu v reštaurácii à la carte (minimálne 3 jedlá na výber, niektoré jedlá za poplatok).

Zábava: Rôzne taverny, bary a kaviarne v okolí.

Šport/aktivity: Zahrnuté: Posilňovňa. Proti poplatku: Jazda na koni a vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Krajina: A.

Informácie o rezerváciách: Aktivity a zariadenia vo vonkajšom priestore sú k dispozícii v závislosti od počasia.

Výhoda úspor: Až 15% skrátená zľava na knihy a bezplatné noci, napr. 7 = 6 v konkrétnych termínoch nájdete v cenovej sekcii.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2017:
Poznámka: Otvorené od 01.05.-25.10.17.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR