Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
19.05. - 26.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
1 131 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
19.5. - 26.5.2018
7 nocí
1 131,00 €
20.5. - 27.5.2018
7 nocí
1 113,00 €
25.5. - 1.6.2018
7 nocí
1 130,00 €
27.5. - 3.6.2018
7 nocí
1 163,00 €
Včasná rezervácie VorteilPreisvorteileWLAN neplatené (verejné priestory) Rail Fly v cene

Miesto: Imerovigli

Oficiálne trieda: trieda.

Poloha: Veľmi pokojná, postavený pod stredom Imerovigli, prekladaným, celoštátnej spravidla priamo na okraji krátera na strmom svahu s krásnym výhľadom na Egejské more a sopečných ostrovov Santorini. Taverny a obchody sú v blízkosti.

Vybavenie: postavený v typickom ostrovnom štýle, rodinný rezort renovovaný 25 štúdiá a apartmány, v 2 budovách (80 metrov od seba) sú distribuované. Priestranný, novo navrhnutý recepcia (otvorená pre niektoré hodín, 8-22 hodín) s pripojením na internet (za poplatok). K dispozícii je vonkajšia vírivka a malý snack bar s terasou, ktorá ponúka domáce grécke špeciality v závode. Izbová služba je k dispozícii od 8-22 hod (za poplatok).

Štúdiá: zariadené v tradičnom štýle, s kuchynským kútom, sprchou, sušičom vlasov, župany, papuče a kvalitné kúpeľňové doplnky. Terasa s krásnym výhľadom na kalderu, klimatizácia, satelitný TV, mini chladničkou, telefónom a trezorom. (ST2).

Superior Štúdiá: vybavené novým nábytkom, inak ako ateliéry vybavené, ale priestorný. Buď kuchynský kút alebo len spôsobmi a kávy, balkón alebo terasa (STM).

Suites:

Vzhľadom k tomu, ateliéry vybavené, ale väčšie a s oddeleným priestorom na spanie (otvorený, bez deliacej dvere), posedenie, LCD TV, CD/DVD prehrávačom, županom a papuče (SU2). Tiež sa nazýva svadobné súprava rezervovať (SU 1).Stravovanie: Raňajky .. Rich à la carte raňajky, ktorá sa podáva v čase od 8 do 11 hodín s domácimi špecialitami čiastočne vo svojej izbe. Tiež čoskoro odchádzajúci hostia sú dodávané.

Pros:
  • Ak si objednáte apartmán a vychutnať vína a ovocie pri príchode.


Tipy Poznámky: Tento láskyplne podarilo hotel je miestom na relaxáciu a odpočinku. Hotel akceptuje všetky hlavné kreditné karty. Tieto Gorgona Villas sú pod rovnakým vedením ako Hotel Regina Mare a Avaton Resort Spa.

Poznámka k železničnej Fly: Fly Rail platí pri rezervácii zájazdu zo všetkých nemeckých letiskách a Bazileji a Salzburgu pre odchod príchod v nemeckej železničnej siete Deutsche Bahn (2. trieda).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu