Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
03.10. - 10.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
674 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.10. - 10.10.2018
7 nocí
5.10. - 13.10.2018
8 nocí
5.10. - 12.10.2018
7 nocí
6.10. - 13.10.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza na úpätí hory, kde sa nachádza staré mesto Fira. Pláž Kamari, ktorá je jedným z najlepších ostrovov v Santoríne, je ľahko pešo.

Vlastnosti:
Hotel ponúka lobby a recepciu. Na hostí ubytovania je k dispozícii lekárska pomoc, služba prebudenia, práčovňa a divadelná sála. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Deti sa môžu po utrpení potulovať po ihrisku. Hostia, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže ovládať klima v izbe. Balkón je štandard väčšiny izieb a ponúka ďalší priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. Pre pekné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach poskytuje aj výhľad na more. V každej izbe je trezor. Chladnička je tiež štandardná. Rôzne komunikačné a zábavné zariadenia sú vybavené komfortným vybavením s pripojením na internet, telefónom, televízorom a rádiom. Kúpeľne majú sprchu, vaňu a vaňu s vírivkou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Šport/Zábava:
Živé občerstvenie sľubuje skok do vonkajšieho bazéna, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie na kúpanie nezávislé od počasia. K dispozícii sú aj detské bazény. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a tieňované slnečníky. V bazéne sa nachádza vírivka. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Dom ponúka aj veľa aktivít pre milovníkov športu, ako je telocvičňa, stolný tenis, biliard a šípky. Ubytovacie zariadenie ponúka rôzne procedúry vo wellness centre, vrátane kúpeľov, parného kúpeľa a hammamu a za príplatok, saunu a masáže. Diskotéka a nočný klub sú možnosti voľného času.

Stravovanie:
K dispozícii je niekoľko možností stravovania, ako napríklad raňajková miestnosť a bar. Raňajky a večere sa podávajú denne.

Kreditné karty:


Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR