Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
884 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
miesto:
Nachádza sa v Fira (Thira), asi 8 km od pláže. Existuje niekoľko zábavných podnikov v okolí. Existuje niekoľko obchodov v okolí. Hostia môžu tiež stojí v blízkosti supermarkete k dispozícii. Najbližším mestom Fira sa nachádza asi 450 metrov od hotela. Letisko: JTR asi 6 km.

Vlastnosti:
Existujúce hlavné a niekoľko hospodárskych budov, klimatizovaný hotel bol rekonštruovaný v roku 2011 a má 200 izieb a 2 poschodia. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, spoločenská miestnosť, čitáreň, bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia (stredomorská) s klimatizáciou. Krytý bazén dotvára interiér. Bazéna zahŕňa množstvo bazénov a bare pri bazéne (sezónne) a jeden pre deti. Vonkajší areál má vlastnú terasu. Horúca vaňa je k dispozícii. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia pri bazéne uteráky pri bazéne, lehátka a podložky k dispozícii.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Double: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, mini chladnička, telefón, satelitný TV, trezor a balkón.

Štúdiá: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s ďalšími miesto na spanie a majú obývaciu časť.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky alebo polpenzia

Polpenzia: Americká raňajky a raňajky formou bufetu (od 08:00 do 10:00), večera formou bufetu v čase 19:30 až 21:30

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detský bazén pri bazéne
- Opatrovanie detí a vysokej stoličky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: telocvičňa, masáže, spa

Ostatné:
- prijaté platby: American Express, Euro/Mastercard, Visa
- Laundry Service (za príplatok), žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - parkovanie
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Pozrite sa prosím na aktuálny jazdy a bezpečnosti, ako aj zdravotníckych informácií pre nemeckých štátnych príslušníkov z internetu na iných národností preskúmať, obráťte sa na miestneho veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letu spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už vyhradené pre vás v sekcii Moje rezervácie.

Ak máte záujem o špeciálnu miestenku za osoby cestujúce, vziať rezerváciu, prosím, nezávisle na vyššie uvedené Servisné zóna pred objednaným leteckej spoločnosti Ryanair. Váš Log V údajoch obdržíte s vašou cestovné doklady.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že budete spadol v predpísaných zastávkach v blízkosti Vášho hotela v niektorých hoteloch, namiesto vašich/r individuálne Hotely/ubytovanie. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hoteloch (napr peších zón) v týchto miestach, nemusí byť možné poskytovať služby door-to-door. V tomto prípade sa vodič kvapku ťa na najbližšom možnom mieste do Vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do Vášho ubytovania.
Radi by sme požiadať, aby vás o tom informovať svojho zástupcu pre prevody a hotel ste si rezervovali, ak by malo byť oneskorenie letu počas cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme, otváracej doby recepcie. Hostia, ktorí prídu mimo otváraciu dobu recepcie, svojmu rezervovaný hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Ak je to nutné, je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že je pravdepodobné, že platí v Grécku od 01/01/2018 pobytovú taxu. To je asi 0,50 eur na zhruba 4,00 eur za izbu a noc (v závislosti na hotelovom kategóriu). turistická daň sa platí na mieste v hoteli. (So ​​môže zmeniť)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR