Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
24.04. - 02.05. Vybrať iný termín
644 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Dvojlôžková izba Superior (balkón alebo terasa, výhľad do záhrady): zariadená s manželskou posteľou, balkónom, internetom (zdarma), trezorom (za poplatok), individuálne ovládanou klimatizáciou.

Dvojlôžková izba Superior (balkón alebo terasa, výhľad na more): zariadená s manželskou posteľou, balkónom, internetom (zdarma), trezorom (za poplatok), individuálne ovládanou klimatizáciou.

Jednolôžková izba Superior (balkón alebo terasa): vybavená dvojlôžkom, balkónom, internetom (zdarma), trezorom (za poplatok), individuálne ovládanou klimatizáciou.

Jednolôžková izba Superior (balkón alebo terasa, výhľad na more): Zariadený s 2 oddelenými lôžkami, balkónom, internetom (zdarma), trezorom (za poplatok), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou.

Poloha: Arion Bay sa nachádza priamo na pláži kamari pláže. Najbližšie mesto Fira je vzdialené asi 7 km. Autobusová zastávka (asi 50 metrov od hotela) zabezpečuje mobilitu na dovolenke. Letisko (JTR) je cca. 4 km.

Vybavenie: Renovovaný v roku 2015, tento jednopodlažný 3-hviezdičkový rezort sa skladá z hlavnej budovy a 4 prístavieb a skladá sa z celkom 33 izieb. Je vybavená recepciou (check in od 14:00, check-out do 12:00). V hotelovom bare môžete stráviť bohatý deň. Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. Vonkajší priestor hotela zahŕňa bazén. Tu si môžete bezplatne zapožičať slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne. Osviežujúce nápoje si môžete vychutnať priamo v bare pri bazéne.

Raňajky: Kontinentálne raňajky (od 07:30 - 10:00) z bufetu.

Všeobecné informácie:
  • Jazyky služby: angličtina, nemčina a Taliansko
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.4. - 2.5.2020
8 nocí
25.4. - 2.5.2020
7 nocí
25.4. - 3.5.2020
8 nocí
27.4. - 5.5.2020
8 nocí
27.4. - 4.5.2020
7 nocí
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}