Hotel
Informácie
Termíny a ceny
29.09. - 06.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
753 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.9. - 6.10.2018
7 nocí
2.10. - 9.10.2018
7 nocí
2.10. - 11.10.2018
9 nocí
3.10. - 10.10.2018
7 nocí
miesto:
Pláž Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v letovisku Perissa. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Za rohom je supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Najbližším mestom Emboria sa nachádza asi 3 km od hotela. Letisko: JTR asi 13 km.

Vlastnosti:
Existujúce hlavné a dva pomocné budovy, klimatizovaný hotel bol otvorený v roku 2015 a má 80 izieb a 2 poschodia. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch) a prístup k internetu (za poplatok, na verejných miestach). Zariadenie tiež reštaurácie jedno (medzinárodná i miestna kuchyňa) s terasou a klimatizáciou. Bazéne zahŕňa bazén a bar pri bazéne (sezónne) a detský bazén. Na pláži a pri bazéne sú lehátka a slnečníky.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Double s výhľadom do záhrady (18 m²): s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie (zdarma), telefón, chladnička, trezor, klimatizácia, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky alebo polpenzia

Raňajky formou švédskych stolov

Polpenzia: raňajky a večere

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: posilňovňa, požičovňa bicyklov,

Ostatné:
- prijaté platby: American Express, Euro/Mastercard, Visa
- služba žehlenia (za príplatok), práčovňa (za príplatok), služby concierge
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete pod inými národnosťami, prosím, navštívte vaše veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné pre dospelého pri rezervácii Ryanair letu, rezervovať sedadlo vedľa svojho dieťaťa pri cestovaní ako cestujúci s deťmi mladšími dvanástich rokov. Prehľad miest, ktorá už môže byť vyhradená pre vás, môžete vidieť v rámci "Moja rezervácia", odkaz smeruje.

Ak máte záujem o špeciálnu miestenku za osoby cestujúce, vziať rezerváciu, prosím, nezávisle na vyššie uvedené Servisné zóna pred objednaným leteckej spoločnosti Ryanair. Váš Log V údajoch obdržíte s vašou cestovné doklady.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že budete spadol v predpísaných zastávkach v blízkosti Vášho hotela v niektorých hoteloch, namiesto vašich/r individuálne Hotely/ubytovanie. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hoteloch (napr peších zón) v týchto miestach, nemusí byť možné poskytovať služby door-to-door. V tomto prípade sa vodič kvapku ťa na najbližšom možnom mieste do Vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do Vášho ubytovania.
Radi by sme požiadať, aby vás o tom informovať svojho zástupcu pre prevody a hotel ste si rezervovali, ak by malo byť oneskorenie letu počas cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jedna cesta účastník musí byť starší ako 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme, otváracej doby recepcie. Hostia, ktorí prídu mimo otváraciu dobu recepcie, svojmu rezervovaný hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Ak je to nutné, je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že je pravdepodobné, že platí v Grécku od 01/01/2018 pobytovú taxu. To je asi 0,50 eur na zhruba 4,00 eur za izbu a noc (v závislosti na hotelovom kategóriu). turistická daň sa platí na mieste v hoteli. (So ​​môže zmeniť)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR