Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Antinea Suites Hotel & Spa (ohne Transfer)
* * * * *

12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
635 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
12.10. - 19.10.2018
7 nocí
13.10. - 21.10.2018
8 nocí
14.10. - 21.10.2018
7 nocí
14.10. - 24.10.2018
10 nocí
Stravovanie: raňajky, polpenzia

Poloha: Nachádza sa na svahu s panoramatickým výhľadom. V okolí nájdete veľa reštaurácií, barov a obchodov. Dlhá lávová/kamienková pláž je vzdialená len asi 400 m a centrum Kamari len asi 350 m.

Vybavenie: Atraktívne navrhnutý a komfortný hotelový komplex pozostáva z niekoľkých dvojposchodových budov s celkom 46 izbami. V hlavnej budove je vstupná hala s recepciou, WLAN (v cene, laptopy na vyžiadanie), reštaurácia, bar a posedenie s TV kútikom. Vonku sa nachádzajú 2 nádherne upravené sladkovodné bazény, každý obklopený slnečnými terasami, vonkajšou vírivkou a barom pri bazéne. V bazénoch sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a osušky. Kreditné karty: VISA.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: Hotelové kúpeľné centrum ponúka vírivku, saunu, parnú miestnosť a rôzne procedúry ako masáže a kozmetické procedúry.

Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené izby sú vybavené vaňou/WC, sušičom vlasov, županmi, papučami, telefónom, internetom/WLAN (súčasťou balenia), trezorom, satelitnou TV, rádiom, chladničkou, klimatizáciou a balkónom alebo terasou. ). S rovnakým vybavením je k dispozícii obmedzený počet lacných izieb (GNTB). Jednolôžková izba = dvojlôžková izba pre jednorazové použitie (D1).

Stravovanie: Raňajky, ako aj rezervované polpenzie a večere sú ponúkané formou bufetu.Prevod Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa uskutoční z vlastnej iniciatívy a na vlastné náklady.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR