Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Andromeda Villas and Spa Resort
* * * * *

12.04. - 19.04. Vybrať iný termín
1 102 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Suita Deluxe: S prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), vlastným bazénom, balkónom alebo terasou, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zdarma), trezorom (zdarma), satelitnou TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Vyberte apartmán (výhľad na more): Zariadený s prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), vírivkou, balkónom alebo terasou, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zdarma), trezorom (zdarma), satelitnou TV s plochou obrazovkou, individuálne ovládanou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Rodinná suita Standard (s výhľadom na more): S prístelkou, detská postieľka (zdarma), vírivka, balkón alebo terasa, rýchlovarná kanvica (zdarma), internet (zdarma), trezor (zdarma), TV s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, individuálne regulovaná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Suita Standard Junior (balkón alebo terasa, výhľad na more): Zariadený s prístelkou, detská postieľka (zdarma), balkón alebo terasa, rýchlovarná kanvica (zdarma), internet (zdarma), trezor (zdarma), satelitná TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Dvojlôžková izba typu Superior (balkón alebo terasa, výhľad na more): Zariadená s prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), balkónom alebo terasou, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), internetom (zdarma), trezorom (zdarma), TV s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Poloha: Približne 12 km od pláže sa nachádza Andromeda Villas and Spa Resort. Najbližšie mesto Fira je vzdialené asi 2 km. Najbližšie reštaurácie a bary sú vzdialené asi 2 km. Požičovňa áut a motocyklov a autobusová zastávka (100 metrov od hotela) poskytujú mobilitu v najkrajšom ročnom období. Pre lekársku starostlivosť je vzdialená 3 km vzdialená nemocnica. Letisko (JTR) je cca. Vo vzdialenosti 7 km. K dispozícii je kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za poplatok). Na ďalšiu pláž je k dispozícii kyvadlová doprava (za poplatok).

Vybavenie: Renovovaný v roku 2013, tento 12-podlažný 4-hviezdičkový rezort hotel má 57 izieb.Je vybavená 24-hodinovou recepciou (check in od 14:00, check out pred 12:00), 2 vleky, trezorom (zdarma) a bezplatným parkoviskom.Pre telesnú pohodu poskytuje reštaurácia.Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Exteriér hotela v tradičnom štýle zahŕňa 3 sladkovodné bazény.Tu je možné požičať si zadarmo plážové lehátka, slnečníky a uteráky.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Hotel má tiež konferenčnú miestnosť.Čistenie izieb je bezplatné.Izbový servis, služba prania/žehlenie a služby concierge sú k dispozícii za poplatok.Hotel má tiež službu prebudenia.

Šport a zábava:
  • požičovňa bicyklov
  • Wellness ponuky: Sauna a masáže za poplatok.


Deti:
  • Starostlivosť o deti: Opatrovanie detí (za poplatok)


Raňajky: Raňajky (od 08:00 do 10:30) z bufetu.

Prenocovanie:

Bez jedla.Všeobecné informácie:
  • Jazyky: angličtina
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
12.4. - 19.4.2020
7 nocí
1 102,00 €
13.4. - 20.4.2020
7 nocí
1 042,00 €
14.4. - 21.4.2020
7 nocí
1 042,00 €
16.4. - 23.4.2020
7 nocí
1 017,00 €
24.4. - 1.5.2020
7 nocí
1 134,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}