Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
01.04. - 08.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
934 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 8.4.2019
7 nocí
2.4. - 9.4.2019
7 nocí
3.4. - 10.4.2019
7 nocí
4.4. - 11.4.2019
7 nocí
Miesto: priamo na vnútornom okraji krátera. Centrum Firostefani je v pešej vzdialenosti. Ostrovné hlavné mesto Fira sa dostanete asi 10 až 15 minút cez malebnú chodník na okraji krátera. Z Fira je dobré autobusové spojenie s plážami. Čas prenosu je cca. 30 až 90 minút.

Vybavenie: Do komplexu sa dostanete cez niekoľko schodov. K vybaveniu patrí internetový kútik, Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (v cene), otvorená kaviareň so satelitným TV, jedáleň a malá knižnica. V novovybudovanom vonkajšom priestore sa nachádza sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom a slnečná terasa s fascinujúcim výhľadom. Tu sú dáždniky, plážové stoličky a osušky.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (DCM) ponúkajú posedenie, kávovar, chladničku, individuálne ovládanú klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, CD prehrávač, telefón s priamou voľbou, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Izba Superior (LCM), cca. 47 metrov štvorcových, sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako DCM. Suity (ZGM) ponúkajú župany, papuče, súkromný bazén a terasu s nádherným panoramatickým výhľadom na kalderu.

Stravovanie: Bez jedla alebo s možnosťou rozšírenej raňajky.

Kategória Krajina: B

Poznámka:
Dôležité informácie:
Grécka vláda sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR