Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Aegean View Hotel
* * * * *

03.05. - 10.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
493 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.5. - 12.5.2019
9 nocí
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
10.5. - 18.5.2019
8 nocí
Poloha: Mierne zvýšené na okraji mesta, s nádherným výhľadom na more. Centrum Kamari je vzdialené asi 300 m, k lávovej kamienkovej pláži asi 500 m. Čas prenosu: približne 10-45 min.

Vybavenie: Rodinný hotel s 24 izbami ponúka obývaciu izbu so satelitnou TV, Wi-Fi (vrátane), raňajkovú miestnosť a snack bar. Vonku sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom a panoramatická terasa. Na pláži sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky za poplatok. Osušky sú k dispozícii na zálohe.

Ubytovanie: Štúdiá (SAL) majú kuchynský kút, chladničku, klimatizáciu, trezor, SAT TV, telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC a balkón alebo terasu, niektoré s výhľadom na more. K dispozícii sú tiež Superior Studios (S4L), navyše s CD prehrávačom, LCD-SAT a Whirlpool (nie je vyhrievané) na balkóne alebo terase. Na požiadanie sa raňajky podávajú v izbe. Apartmány (AAL) ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu a oddelenú spálňu (oddelenú spálňu alebo spálňu v štýle mezonetu), inak ako SAL.

Stravovanie: Bez jedla alebo so snídaním formou bufetu.

Šport/Zábava: Poplatok: Príležitostne grécke večery.

V cene: Posilňovňa, stolný tenis.

Wellness: za poplatok: masáž na vyžiadanie.

Oficiálne trieda: od A

Poznámka:
Dôležité informácie:
Grécka vláda sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR