Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Vienoulas Garden
* * * * *

Cena za osobu od
652 €
Žiadne skryté poplatky
20.05. - 27.05.2018
Vybrať iný termín

miesto:
Hotel Vienoulas Garden sa nachádza 2 km od piesočnatej pláže. Najbližšie mesto do hotela je Mykonos Town (600 m). Pre vaše pohodlie, hotel má salónik, recepcia, klimatizácia a lobby. Vo dvojpodlažným hotela hovorí anglicky. Súčasťou hotela je sezónna bazén so sladkou vodou. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zdarma pre bazéna. K dispozícii je autobusová zastávka, taxi, zdravotnej starostlivosti, centra mesta, supermarkety a diskotéky v blízkosti hotela. Vzdialenosť od hotela: Letisko JMK (2 km). Pre zábavu, hotel ponúka: TV miestnosť. Vagón, hotel má vlastné parkovisko.

Vlastnosti:
Hotel ponúka Služba budenie a upratovanie. Prístup k internetu je poskytovaná vo forme Wi-Fi hotspotov. Prevádzková doba recepcia: 24 hodín.

Stravovanie:
Raňajky: kontinentálne, formou švédskych stolov. Snack bar je medzi nimi pre malé hladu.

Doplňujúce informácie:
Tieto platby sú prijímané Visa Card, Euro/Master Card a American Express. U niektorých zariadení, vybavenia a činnosti môže byť spoplatnené.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu