Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Royal Myconian Resort and Vill
* * * * *

05.05. - 12.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
1 117 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
1 117,00 €
12.5. - 19.5.2019
7 nocí
1 116,00 €
19.5. - 26.5.2019
7 nocí
19.5. - 27.5.2019
8 nocí
Všeobecný popis:
Vitajte v Royal Myconian Resort and Villas na pláži Elia. Najbližšie mesto k hotelu je Chora (12 km). Pre vaše pohodlie, hotel má lobby, klimatizáciu, mini market, recepciu a kaderník. Zamestnanci hovoria taliansky, francúzsky, nemecky a anglicky. K dispozícii je sezónny bazén so slanou vodou. Osviežujúce nápoje si môžete vychutnať priamo pri bare pri bazéne. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo na pláži a pri bazéne. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka. Vzdialenosť od hotela: centrum (11 km), turistické informácie (11 km), diskotéka (11 km) a supermarkety (4 km). Pre vozidlá hotel má parkovacie miesto.
Vlastnosti:
V hoteli je služba žehlenia, zmenáreň, práčovňa, trezory a izbová služba. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka službu detskej postieľky, ktorá zabezpečí príjemný pobyt pre rodičov i mladších hostí. Recepcia otvorená: 24 hodín. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť.
Stravovanie:
V hoteli sú 2 reštaurácie. Snack bar je tu pre malú chuť do jedla medzi tým. Polpenzia: Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Royal Myconian Resort and Villas má kúpele. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa Card a American Express. Niektoré zariadenia, ponuky a aktivity môžu vyžadovať dodatočné poplatky. Turistická daň sa platí na mieste.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR