Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
17.09. - 24.09.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
1 088 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
17.9. - 24.9.2018
7 nocí
1 088,00 €
23.9. - 30.9.2018
7 nocí
1 077,00 €
27.9. - 4.10.2018
7 nocí
1 108,00 €
29.9. - 9.10.2018
10 nocí
1 079,00 €
Čo môžete očakávať: Pietra e Mare je členom skupiny Small Luxury Hotels of the World a kombinuje jemnú eleganciu s Cycladic tradíciou. Najmä páry cíti pekné ubytovanie dobre.

Poloha: Umiestnenie Kalo Livadi
Getting Around The hotel sa nachádza v meste Kalo Livadi, jednej z najkrajších pláží na ostrove. Reštaurácie, bary, obchody a turistické informácie sú k dispozícii v meste Mykonos, asi 15 km od hotela. Mykonos letisko je asi 5 km ďaleko.
umiestnenie
 • oddelený od pláže po ceste, s výhľadom na more, na útesoch, tichý


vzdialenosti:
 • Centrum mesta/mesta Mykonos približne 15 km


Ponúkané za ubytovanie:
 • Outdoor, čerstvej vody, hojdacie siete, lehátka, lehátka


Ubytovanie je možné Verpflegungsangebote:
 • Raňajky
 • polpenzia

Popis ponuky jedál:
 • Raňajky: formou bufetu
 • Obedy: výber z menu
 • Večera: výber z menu
 • Desiaty, polnočný snack

 • Hlavná reštaurácia: Kuchyňa: Stredomoria


Popis produktu:
 • Dvojlôžková izba s výhľadom na more Type 1 (DZM1), dvojlôžkové izby, výhľad na more, klimatizácia: centrálne riadené, WC, balkón alebo terasa s posedením
 • Dvojlôžková izba s výhľadom na more typu 2 (DZM2), dvojlôžkové izby, výhľad na more, klimatizácia: centrálne riadené, WC, balkón alebo terasa s posedením
 • JSM1 - Junior Suite s výhľadom na more (JSM1), Junior Suite, minimálny vek na izbe: 16 rokov, v hlavnej budove s výhľadom na more, asi 40 - 42 m², posledná kompletná rekonštrukcia v roku 2015, posledná čiastočná rekonštrukcia 2015, kombinovaný obývacia izba/spálňa, 1 spálňa, 1 kráľ size bed, moskytiéra, klimatizácia: regulácia teploty, kúrenie: individuálne nastaviteľná, podlahy: dlažba, trezor, sedacia súprava, stôl, minibar: nealkoholické nápoje, voda, nealkoholické nápoje, občerstvenie, Minibarauffüllung, telefón, internet: WLAN/Wi-Fi, izbová služba, práčovňa, vaňou alebo sprchou, sušičom vlasov, balkón alebo terasa s posedením
 • SUM 1 - Superior Sea View Suite outdor Jacuzzi (SUM 1), apartmán, minimálny vek na izbe: 16 rokov, výhľad na more, cca 45 - 50 m, posledná kompletná rekonštrukcia v roku 2015, posledná čiastočná rekonštrukcia 2015, oddelená obývacia izba, 1 spálňa, 1 king size posteľ, moskytiéra , klimatizácia: regulácia teploty, podlahy: dlažba, trezor, sedacia súprava, stôl, minibar: nealkoholické nápoje, voda, nealkoholické nápoje, občerstvenie, Minibarauffüllung, telefón, internet: WLAN/Wi-Fi, TV: TV s plochou obrazovkou, dokovacou stanicou pre iPod, izbová služba, Vaňa alebo sprchou, sušičom vlasov, balkón: s lehátkami, s lehátkami, s bazénom, balkónom alebo terasou s lehátkami, s lehátkami, s bazénikom
 • SUM2 - Honeymoon SV Suite Outdoor Jacuzzi (SUM2), apartmán, minimálny vek na izbe: 16 rokov, výhľad na more, cca 50 - 55 m², posledná kompletná rekonštrukcia v roku 2015, posledná čiastočná rekonštrukcia 2015, oddelená obývacia izba, 1 spálňa, 1 king size posteľ, moskytiéra, klimatizácia: regulácia teploty, podlahy: dlažba, trezor, sedacia súprava, stôl, minibar: nealkoholické nápoje, voda, nealkoholické nápoje, občerstvenie, Minibarauffüllung, telefón, internet: WLAN/Wi-Fi, TV: TV s plochou obrazovkou, dokovacou stanicou pre iPod, izbová služba, Vaňa alebo sprcha , sušič vlasov, balkón: s lehátkami, s lehátkami, s bazénom, balkónom alebo terasou s lehátkami, s lehátkami, s bazénikom


Výhody: pridaná hodnota
 • Vlak na rovinu
Upozorňujeme! Ak ste si medzinárodné letecký balíček: vlak do odletovej letiska v Nemecku hoteli.
S výnimkou individuálnych rezervácií: vlakom na letisko, vlastné prenos a (ak je k dispozícii) Easy spiatočnej check-in.
Ranné vtáča zľava 10% za osobu/noc alebo viac ako 31/03/17 (nie v kombinácii so znížením doby trvania).

Pohodlné k dostaniu:
 • súkromných prevodov
 • Auto TUI Cars


navyše informácie:. Poznámka kombinácia Mykonos Santorini
Dozvedieť sa o dve veľmi odlišné ostrovy v jednej dovolenky. Všetky hotely na ostrovoch Mykonos a Santorini je možné kombinovať.
K odletu na Santorini, týždenné pobyty. Popri transfer loďou do Mykonos, týždenné pobyty. Spiatočný let z Mykonos.
K odletu do Mykonos, týždenné pobyty. Popri transfer loďou do Santorini, týždenné pobyty. Spiatočnom lete zo Santorini.
Pre kombináciu prenosového bloku, je potrebné:
Santorini - Mykonos JTRAGT01
Mykonos -Santorin JMKAGT01
Dôležité Cestovné informácie
Mali by ste mať trpezlivosť a flexibilitu, potom sa vám bude páčiť svoju ostrovné dovolenku v Grécku.
cestovný sprievodca
TUI Service organizuje ďalší prenos. Ste informovaní o prevode a odletových časov lode a získať vstupenky na lodi. Po príchode na druhý ostrov sa opäť očakáva do sprievodcom a prevezený do autobusu alebo taxi transfer do Vášho hotela.
V prístave
Niektoré chaos a davy budete musieť vziať do úvahy už pri príchode a odchode z lodí. To patrí v Grécku jednoducho muštu.
čakacie doby
V závislosti na poveternostných podmienkach (napr. Ako Meltemi) a loď sa môžu vzťahovať čakacie doby.
batožinový
Prosím myslieť jednoduché a praktické batožinu, ako budete potrebovať, aby ju presunúť do a na samotných lodí.
Buchungshinweis
Grécke lodné spoločnosti vyžadujú vydať vstupenky od svojich zákazníkov celé meno. Z tohto dôvodu je nevyhnutné, einzubuchen tento TUI rezervácie s plným menom a priezviskom!
lodné spojenie
Od Mykonos Santorini/Santorini na Mykonos
Transfer z Vášho hotela do prístavu, s bojovej lodi a trajektom na ostrov Santorini a Mykonos, cesta trvá asi 4 až 6 hodín, v závislosti na lodi a počasie. To môže byť tiež použitá krídlové lode (SeaJets atď), ktoré zodpovedajúcim spôsobom skrátiť dobu jazdy. Poriadky sú vytvorené iba v krátkodobom horizonte v Grécku a často meniť. Vzhľadom k tomu, že loď prepojenie v období mimo sezónu nie sú tak rozsiahle ako uprostred leta, to je snáď možné, že ste upgrade na Paros a Naxos a je potrebné zmeniť loď. Autobusová doprava z prístavov na hoteloch. Santorini prístavu Athinos je používaný. V závislosti na pripojenie k lodi a počasie sa očakáva, že čakacie doby.
minimum

Vstupné požiadavky: vstupné požiadavky Grécko

Informácie ako 03/22/2017

K dispozícii iba pre cesty od 04/01/2017 do 30/10/2017
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR