Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Mykonos Beach Hotel

28.07. - 05.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
1 399 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
28.7. - 11.8.2018
14 nocí
2 148,00 €
28.7. - 10.8.2018
13 nocí
2 017,00 €
28.7. - 6.8.2018
9 nocí
1 494,00 €
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
1 504,00 €
Poloha: V stredisku Mykonos Beach sa nachádza v pokojnej a pritom centrálnej polohe na okraji mesta Mykonos. Hotel je oddelený od piesočnatej pláže len cez cestu. Až do živého centra mesta je v dochádzkové vzdialenosti. Tu ponúka početné nákupné a zábavné možnosti s množstvom obchodov, barov, kaviarní a reštaurácií. Mesto Mykonos ponúka rušný nočný život a ponúka ideálnu príležitosť ísť von. Kde početné nočné bary a diskotéky, ktoré tvoria v skorých ranných hodinách zábavy. Starý prístav je asi 1,5 km, nový prístav je asi 3,5 km. Letisko sa nachádza asi 2 km od hotela. Autobusová zastávka a stanovište taxi sa nachádzajú na asi 300 metrov.

Vybavenie: Mykonos Beach je postavená v typickom tradičnom kykladskom štýle a ponúka všetko pre odpočinkovú dovolenku. V hoteli je celkom 43 izieb, ktoré sú rozložené v priebehu 5 budov. Verejné priestory, izby a vonkajší priestor bol zrekonštruovaný v posledných rokoch, čo je dôvod, prečo hotelový komplex ponúka príjemné moderný štýl. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, recepčné služby, prenájom bezpečnostných schránok, bezplatné Wi-Fi, malý obývacia izba s TV, lobby bar, raňajková miestnosť a snack bar. V areáli hotela sa očakávať, že novovytvorený bazén so slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky sú poskytované tu zadarmo a pozývajú k leňošeniu.

Izby: Štýlové dvojlôžkové izby (tachometer), asi 16 metrov štvorcových a vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV s plochou obrazovkou, čaj/kávovar, chladničku a balkón alebo terasu s výhľadom na more.

Športové Zábava: Rôzne zábavných podnikov v tejto oblasti. Športové vyžitie ponúka miestna poskytovateľa za poplatok, okrem iného početné vodné športy, ako je požičovňa lodí, potápanie, seegeln, surfing, atď

Raňajky: Každý deň sme slúžiť skvelého raňajky v jedálni (v cene). Pre občerstvenie, hotel má snack bar (za poplatok. Lokálne). Existuje mnoho taverien, reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú širokú škálu chutných jedál v okolí.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu