Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Myconian Royal Resort
* * * * *

27.05. - 03.06.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
1 152 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.5. - 3.6.2019
7 nocí
1 152,00 €
2.6. - 9.6.2019
7 nocí
1 165,00 €
3.6. - 10.6.2019
7 nocí
1 152,00 €
15.9. - 22.9.2019
7 nocí
1 151,00 €
Všeobecný popis:
Asi 200 metrov od hotelovej pláže. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo na pláži. Mesto Chora je cca. Vzdialenej 12 km. Supermarket je po cca. 4 km k dosahu. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené 11 km. Najbližší nočný klub je vzdialený 11 km. Pohyblivosť zabezpečuje neďaleké auto a autobusová zastávka (asi 500 metrov od hotela). V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 11 km ďaleko. Letisko (JMK) je cca. Vzdialenej 12 km.
Vlastnosti:
Päťhviezdičkový hotelový komplex pozostáva z 151 izieb. Ponúka hosťom 24 hodinovú recepciu (check-in od 14:00, check-out do 12:00), lobby, klimatizácia, trezor (zdarma), kaderník, malý supermarket, parkovisko (zdarma) a možnosť meny. K dispozícii sú 2 reštaurácie (klimatizované) a snack bar. V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére. Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom zadarmo. Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť. Izbová služba a služba prania/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.
pool:
Exteriér hotelu v tradičnom štýle zahŕňa sezónny bazén so slanou vodou. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje.
Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Fitness. Wellness ponuky: Kúpeľné centrum a masáže v prípade potreby. za poplatok. Starostlivosť o deti: Opatrovanie detí (za poplatok).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a taliančina. Kreditné karty: Visa, American Express a Euro/MasterCard.
Izba Premium (s výhľadom na more):
Zariadené s vírivkou.
Izba Premium (s výhľadom na more):
Zariadené s vírivkou.
Izba Superior (s výhľadom na more):
Zariadené s vírivkou.
Izba Superior (s výhľadom na more):
Zariadené s vírivkou.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR