Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Kalypso Kyma Thalasso Spa
* * * * *

Cena za osobu od
901 €
Žiadne skryté poplatky
20.05. - 27.05.2018
Vybrať iný termín

Lokalita: Nad Mykonos mesto s krásnym výhľadom. Centrum mesta je vzdialené asi 800 m. Autobusová zastávka sa nachádza cca 150 metrov od hotela. Vzdialenosť k piesočnatej pláži je cca 1 km. Vzdialenosť od letiska: cca 3 km.

Vybavenie: Populárna, vybudované na svahu hotela je reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV so satelitným príjmom, internetový kútik (za poplatok), bezdrôtové pripojenie (v cene) a 2 bazény so slanou vodou s jacuzzi a pool snack bar. Lehátka a slnečníky pri bazéne hotela. Na 151 izieb sú rozložené do budovy Kalypso Kyma, Kohili Korali a všeobecné priestory sú umiestnené v budovách a Kalypso Kyma.

Dvojlôžkové izby (DCQ, vo všetkých 4 budovy) sú vybavené chladničkou, klimatizáciou, trezorom, satelitná TV, bezdrôtové pripojenie k internetu (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov a balkónom alebo terasou s bočným výhľadom na more. Ako jednoposteľová izba (EDL), bez balkóna alebo terasy, ktoré má k dispozícii na vedľajšom pozemku.

Stravovanie: raňajky alebo polpenzia. Rozšírená raňajky formou bufetu. Polpenzia 5-chodové gurmánske menu a la carte (morské plody a ryby nie sú zahrnuté).

Šport/Zábava: V cene: Fitness Center.

Wellness: Za poplatok: Thalasso centrum s ošetrenie tváre a tela.

Kategória Krajina: B
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu