Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Acrogiali

05.05. - 15.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
637 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
5.5. - 14.5.2018
9 nocí
5.5. - 15.5.2018
10 nocí
5.5. - 16.5.2018
11 nocí
6.5. - 13.5.2018
7 nocí
Poloha: Priamo na mierne sa zvažujúca pláž v zátoke Platy Yialos s typickými plážových tavernami. Odtiaľ loďou do ďalších pláží. Mesto Mykonos asi 3,5 km a autobusová zastávka cca 50 metrov od hotela.

Vybavenie: Pekný rodinný hotel s priamym prístupom na krásnu pláž. U Alltours hostí sú lehátka a slnečníky v cene (v závislosti od dostupnosti). Medzi hlavné budovy a niekoľkých hospodárskych budov sú zoskupené okolo krásne upravenej záhrade. Pozvať lobby s recepciou, trezor a útulné posedenie, spoločenská miestnosť s TV Sat. kútom, pripojením na internet a Wi-Fi (vrátane), priestranný, čiastočne krytú terasu s výhľadom na ohromujúci more, bar, supermarket, obchody. Greek kategórie A, 70 izieb, 2 poschodia, 1 výťah. Kreditné karty: Visa, MasterCard, American Express.

Stravovanie: Raňajky formou švédskych stolov.

Šport: Rôzne motorizované i nemotorizované vodné športy, ako je vodné lyžovanie a banán lodi na pláži od miestnych poskytovateľov za poplatok.

Zábava: Veľa možností zábavy, ako plážovými tavernami, bary, obchody a obchody so suvenírmi v zátoke Plati Yialos a mesto Mykonos.

Zostať Atraktívny zariadený dvojlôžková izba (2-3 osoby) s klimatizáciou, chladničkou, TV so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov a balkónom alebo terasou. Dvojlôžkové izby sú k dispozícii s výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu