Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Grand Beach Hotel
* * * * *

Cena za osobu od
887 €
Žiadne skryté poplatky
27.05. - 03.06.2018
Vybrať iný termín

miesto:
Vitajte v hoteli Grand Beach Hotel, Megali Ammos. Nachádza sa 150 metrov od piesočnatej pláže. Najbližšie mesto do hotela je Mykonos Town (500 m). Pre vaše pohodlie, hotel má salónik a recepciu. Hostia, ktorí chcú byť mobilný na dovolenku, môžu automobily, motocykle a bicykle na prenájom. Bazén je k dispozícii. bar pri bazéne na mieste, umožňuje hosťom k odpočinku s pitím. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zdarma pre bazéna. nájdete na centrum, diskotéka, bary/reštaurácie a lekársku starostlivosť v blízkosti hotela. Prístupná od hotela: letiska JMK (2 km). Vagón, hotel má vlastné parkovisko.

Vlastnosti:
V hoteli je prebudiť volanie, upratovanie, práčovňa a izbová služba. Prístup k internetu je poskytovaná vo forme Wi-Fi hotspotov. Táto rodina-priateľský hotel ponúka bazén pre deti rodičom a zaistiť ešte mladší hosťom príjemný pobyt. Prevádzková doba recepcia: 24 hodín.

Stravovanie:
V hoteli je k dispozícii reštaurácia. Snack bar je medzi nimi pre malé hladu.

Šport/Zábava:
Grand Beach Hotel má slnečnú terasu. Hostia, ktorí chcú udržiavať v kondícii, zatiaľ čo na dovolenku, sa môžu tešiť na nasledujúce aktivity: Fitness.

Doplňujúce informácie:
Tieto platby sú prijímané Visa Card, Euro/Master Card a American Express. U niektorých zariadení, vybavenia a činnosti môže byť spoplatnené.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu