Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

DeLight Boutique Hotel
* * * * *

01.05. - 08.05. Vybrať iný termín
1 059 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Suita Deluxe (výhľad na more):

S manželskou posteľou, rýchlovarnou kanvicou (zdarma), minibarom (prípadne za poplatok), internetom (zdarma), trezorom (zdarma), satelitnou TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. S vírivkou (SXQ) alebo súkromným bazénom (SPP).Štandardná suita (s výhľadom na more, terasa): S manželskou posteľou, minibarom (za poplatok), internet (zdarma), trezor (zdarma), satelitná TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Suita Superior (balkón alebo terasa, výhľad na more): S manželskou posteľou, balkónom alebo terasou. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Poloha: DeLight Boutique Hotel je cca. 180 m od piesočnatej pláže Agios Ioannis. Na slnečníkoch a ležadlách je k dispozícii za poplatok. Najbližšie mesto Chora je vzdialené asi 4 km. Obchody sa nachádzajú asi 4 km od hotela, supermarket je vzdialený asi 2 km. Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené približne 4 km. Najbližší nočný klub je tiež vzdialený 4 km. Požičovňa áut a motocyklov a autobusová zastávka (asi 5 metrov od hotela) poskytujú mobilitu v najkrajšom ročnom období. Pre lekársku starostlivosť je vzdialená 5 km vzdialená nemocnica. Letisko (JMK) je cca. Vo vzdialenosti 5 km.

Vybavenie: 2-podlažný, 4,5-hviezdičkový boutique hotel má 21 izieb rozložených na hlavnej budove a 2 prílohy.Ponúka hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 14:00, odhlásenie do 12:00), bezpečné (bezplatné) a bezplatné parkovisko.K dispozícii sú 2 reštaurácie pre vaše potešenie.Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Vonkajší priestor tradičného štýlu hotela zahŕňa sezónny bazén.Tu si môžete zadarmo požičať dáždniky a lehátka.Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje hotelovým hosťom.Izbová služba a služby concierge sú zadarmo.Izbová služba, práčovňa/služba žehlenia a lekárske služby sú k dispozícii za poplatok.Hotel má tiež službu prebudenia.

Šport a zábava:
  • Wellness ponuky: masáže za poplatok. Slnečná terasa, ak je to potrebné. za poplatok.


Raňajky: Raňajky à la carte.

Všeobecné informácie:
  • Servisné jazyky: angličtina, nemčina, taliančina a španielčina
  • Kreditné karty: American Express, Euro/MasterCard a Visa
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.5. - 8.5.2020
7 nocí
1 059,00 €
2.5. - 10.5.2020
8 nocí
1 089,00 €
2.5. - 9.5.2020
7 nocí
2.5. - 11.5.2020
9 nocí
1 175,00 €
2.5. - 13.5.2020
11 nocí
1 210,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}