Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

ZÁMORNÁ PANORAMA LÁJEK ... MESTA S VEĽKÝM VÝHĽADOM ...

Poloha: Hotel sa nachádza v krásnej panoramatickej polohe, cca. 50 m nad prírodnou piesočnatou plážou Panormos a je oddelená len cestou od pláže. Mesto Mykonos je cca. 7 km, kyvadlový autobus niekoľkokrát denne (za poplatok). Čas prenosu: cca. 30 až 40 minút.

Vybavenie: Rodina-run komplex bol postavený v typickom cyklávskom štýle a ponúka 25 izieb, lobby s recepciou a trezorom, salónik s TV kútikom, Wi-Fi v celom hoteli (vrátane) a krčma s nádherným výhľadom. Vonku sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A2A), cca. 19 metrov štvorcových, ponúka chladničku, klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi (súčasťou balenia), telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Tiež štandardná dvojlôžková izba (A2B), s rovnakým vybavením ako A2A, možnosť rezervácie.

Jedlo a pitie: Raňajky alebo polpenzia. Rozšírené raňajky formou bufetu Pre polpenzia vo večerných 4-chodové menu. Hotel je známy svojou veľmi dobrou miestnou kuchyňou.

Šport/aktivity: V cene: stolný tenis.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky; Jazyk služby: angličtina.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.

Výhoda úspor: 11% zľava predčasného vtáka v určitých termínoch nájdete v cenovej časti.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Poznámka: Otvorené od 08.05.-16.10.2019. Príchod/odchod možný len v stredu a nedeľu. Minimálny pobyt 7 nocí.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}