Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Absolut Mykonos Suites & More
* * * * *

28.04. - 08.05. Vybrať iný termín
1 389 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Suita Standard Junior (s výhľadom do záhrady): S posteľou typu king, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou.

Suita Standard Junior (s výhľadom na more): Vybavená posteľou typu king, detskou postieľkou (zdarma), balkónom, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), TV s plochou obrazovkou, individuálne ovládanou klimatizáciou.

Suita Standard (výhľad na more): S posteľou typu king, detskou postieľkou (zdarma), internetom (zdarma), trezorom (zdarma), TV s plochou obrazovkou, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou.

Lokalita: Absolut Mykonos je cca. 500 metrov od pláže Megali Ammos. Najbližšie mesto Mykonos je vzdialené asi 200 metrov. Na nákupy sa nachádzajú rôzne obchody a supermarket asi 250 metrov od hotela. Pre váš večer nájdete diskotéku asi 250 metrov od hotela. Odtiaľ môžete vidieť pamiatky a atrakcie veterných mlynov (350 m) a Malých Benátok (350 m). Požičovňa áut a motocyklov a taxislužba, ako aj autobusová zastávka vzdialená 150 metrov, zabezpečujú mobilitu v najkrajšom ročnom období. Pre lekársku starostlivosť je vzdialená nemocnica asi 550 metrov. Letisko (JMK) je cca. 3 km.

Vybavenie: Renovovaný v roku 2017, tento jednopodlažný 5-hviezdičkový hotel má 33 izieb rozložených na hlavnej budove a prístavbe.Je vybavená recepciou, lobby, klimatizáciou, trezorom (zdarma) a parkoviskom (zdarma).Reštaurácia (klimatizovaná) a snack bar zabezpečujú vaše fyzické pohody.V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Ak chcete používať internetový kútik, ak je to potrebné.Poplatky.Vonkajšia časť hotela zahŕňa sladkovodný bazén s detským bazénom.Tu si môžete zadarmo požičať dáždniky a lehátka.Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje hotelovým hosťom.Čistenie izieb je bezplatné.Izbová služba a služba prania/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.

Šport a zábava:
  • Šport a zábava: Fitness
  • požičovňa bicyklov
  • Wellness ponuky: sauna a masáže v prípade potreby. za poplatok.


Raňajky: Kontinentálne raňajky (od 08:00 - 11:00) formou bufetu alebo à la carte.

Všeobecné informácie:
  • Jazyky: angličtina
  • Kreditné karty: Visa, Euro/MasterCard a American Express
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.4. - 8.5.2020
10 nocí
1 389,00 €
30.4. - 10.5.2020
10 nocí
1 415,00 €
2.5. - 11.5.2020
9 nocí
1 326,00 €
3.5. - 10.5.2020
7 nocí
1 141,00 €
4.5. - 13.5.2020
9 nocí
1 378,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}