Fakultatívne výlety na Korfu

Vyberte sa na výlet po ostrove Korfu a odhaľte jeho tajomstvá. Čakajú len na vás.

1. Okružná jazda ostrovom Korfu

Vyberte sa na celodenný výlet najkrajšími miestami ostrova a za poznaním bežného života miestnych obyvateľov. Zastavíte sa v letnom sídle rakúskej cisárovnej Sissi, v zámočku Achilion. Oddychnúť si budete môcť v Paleokastritce, v jednom z najkrajších malých letovísk na ostrove s krásnou pieskovou plážou a možnosťou plavby loďkou k blízkym jaskyniam.

Vychutnať si budete môcť prehliadku neďalekého pravoslávneho kláštora na kopci nad zátokou či výhľady z Bella Vista. Na spiatočnej ceste sa prejdete v dedinke Makrádes.

Orientačná cena: 40 EUR za osobu

2. Objavte pláže prístupné iba z mora

Vydajte sa na obľúbený celodenný výlet na pláže v okolí ostrovov Paxos a Antipaxos. Počas plavby si užijete niekoľko zastávok na kúpanie, pričom najzaujímavejšie je zakotvenie na ostrove Paxos. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť poznať nádherné pláže prístupné iba z mora.

Orientačná cena: 40 EUR za osobu

3. Vydajte sa na plavbu k starej pevnosti

Plavba popri juhovýchodnom pobreží Korfu na grécku pevninu do mestečka Parga smeruje k prehliadke pozostatkov starej pevnosti. Atmosféru starého prístavu si vychutnáte pri prechádze na ostrove Paxos.

Orientačná cena: 40 EUR za osobu

4. Romantický výlet do modrej lagúny

Vydajte sa na dobrodružnú plavbu loďou na miesta, kde Gréci zvádzali slávne námorné bitky. Objavíte tu krásne priezračné a čisté more. Pri zastávke na pláži Agios Paraskevi sa môžete okúpať v magickej zátoke Modrá lagúna a môžete skúsiť šťastie v potápaní za fľašou šampusu.

Orientačná cena: 44 EUR za osobu

5. Oddychnite si pri návšteve hlavného mesta

Navštívte hlavné mesto v podvečerných hodinách a zažite návštevu tulenej show.

Orientačná cena: 36 EUR za osobu

6. Objavte čaro večernej Kerkyry

Romantický večer si vychutnáte pri trojhodinovej večernej prehliadke uličkami hlavného mesta Kerkyra či Corfu town spojenej s individuálnym voľnom.

Orientačná cena: 26 EUR za osobu

7. Užite si s deťmi deň vo vodnom parku

Vodný park sa nachádza pri dedinke Agios Ioanis. Komplex ponúka rôzne šmykľavky, tobogany, bazény a nafukovacie atrakcie pre deti a dospelých.

Orientačná cena: 42 EUR za osobu

8. Neopakovateľný zážitok v safari

Užite si deň na výlete na jeepoch do miestneho safari parku.

Orientačná cena: 50 EUR za osobu

9. Vydajte sa na výlet do Albánska

Objavte čaro perly Albánskej riviéry, mesta Sarande. Počas dňa zažijete prehliadku archeologického centra Butrinti a vnútrozemia Albánska v okolí Sarande. Súčasťou výletu je aj chutný obed.

Orientačná cena: 72 EUR za osobuPrehľad výletov a ich cien je orientačný a líši sa podľa jednotlivých letovísk. O ďalšej ponuke, presnom programe, cene a dni konania výletu Vás bude informovať delegát FIRO-tour v mieste pobytu. Výlety si môžete zakúpiť v EUR od delegáta priamo v mieste pobytu.

Môže vás zaujímať:
Dovolenka na ostrove Korfu
Letoviská na KorfuVyberte si zo širokej ponuky hotelov


Neviete sa rozhodnúť? Použite náš
online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.


Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR