Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
23.02. - 08.03. Vybrať iný termín
466 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • veľkolepý podmorský svet
  • Krásne miesto na náhornej plošine
  • WLAN v Piano Bare
  • ETI Maxi detský klub


Miesto:

Siva Sharm je súčasťou reťazca RED SEA HOTELS od roku 2014. Hotel sa nachádza v Sharks Bay priamo na cca. Súkromná kamienková pláž s dĺžkou 350 m s koralovým útesom na mori. Pre pohodlný vstup do hlbších vôd máte kúpacie mólo (odporúčame ďalšie kúpacie topánky) a obchody na šnorchlovanie. Cca. Centrum rušného zálivu Na'ama je vzdialené 12 km a ponúka množstvo nákupných a zábavných možností. Letisko je vzdialené cca. 10 minút autom.vybavenie:

Komfortný hotel má nádherný výhľad na úžinu Tiran a na Červené more. Celkovo má hotel 542 izieb. Ponúka priestrannú vstupnú halu s recepciou a posedením, Wi-Fi (bezplatne v piano bare), hlavnú reštauráciu s vonkajšou terasou, 3 à la carte reštaurácie (talianske a čínske špeciality, rybiu reštauráciu Green Land za poplatok), niekoľko barov, Obchody, kaderníctvo a amfiteáter. V zaujímavej a rozmanitej vonkajšej oblasti s mnohými zelenými plochami a palmami je priestranná sladkovodná plocha (asi 2,625 m) 2 ) so slnečnými terasami a snack barom pri bazéne. Použitie lehátok, slnečníkov a vankúšov je zahrnuté v bazéne a na pláži v závislosti od dostupnosti, uteráky sú k dispozícii prostredníctvom moderného kartového systému.miestnosť:

Štandardné izby (DZN/EZN) sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, mini chladničkou, klimatizáciou (sezónne) a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú rovnaké základné vybavenie, väčšie izby typu Superior (DZS/EZS) a výhľad na more (DZV/EZV) majú navyše výhľad na more.
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelky.Šport a zábava:

Tenis (od 16,00 za poplatok), plážový volejbal, futbalové ihrisko, šípky, posilňovňa a multifunkčný kurt; počas dňa zábavný a zábavný program a príležitostne večerné predstavenia.
Za poplatok: masáže, sauna a turecký hammam, biliard a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. V hoteli sa nachádza škola potápania Aquarius.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere s bohatými bufetmi, občerstvením a pečivom počas dňa, miestnymi nealkoholickými nápojmi 24 hodín a miestnymi alkoholickými nápojmi (víno len počas jedla v bufetovej reštaurácii) od 10:00 do polnoci v baroch.
Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Ďalšie informácie o programe all-inclusive, ako aj ďalšie služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
  • veľkolepý podmorský svet
  • pekná lokalita na náhornej plošine
  • WLAN v Piano Bare
  • ETI Maxi detský klub


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
23.2. - 8.3.2020
14 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
1.3. - 15.3.2020
14 nocí
8.3. - 22.3.2020
14 nocí
8.3. - 15.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}