Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
18.01. - 01.02.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
437 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
26.4. - 3.5.2019
7 nocí
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
10.5. - 17.5.2019
7 nocí
17.5. - 24.5.2019
7 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • Spectacular podmorský svet
  • hotelový komplex s Sharm Plaza
  • najväčší all-inclusive program
  • Fi vo vstupnej hale


Poloha: Snežné umiestnenie hotelového komplexu sa vyznačuje ohromujúcim koralovým útesom "Far-Garden", ktorý leží priamo pred hotelovou plážou a ponúka potápačov a šnorchlovanie fascinujúci pohľad na veľkolepý podmorský svet Červeného mora. Do známej zátoky Na'ama s množstvom možností nákupu a údržby je to asi 6 km, a to dvakrát denne a bezplatne kyvadlový autobus. Pláž a domáci útes môžu využiť aj hoteli hostia priamo priľahlého sesterského hotela "Sharm Plaza". Kvôli pobrežnému koralovému útesu je vstup do mora možný len cez mólo a odporúča sa iba skúseným plavcom (doporučené plavky).

Vybavenie: Tento komfortný hotel kombinuje s elegantným sestra hotel "Sharm Plaza" s hotelovým komplexom a nachádza sa asi 300 m od pláže. K dispozícii je celkom 284 štýlových izieb a množstvo vybavenia pre relaxačnú dovolenku na pláži. Lobby a recepcia sú umiestnené v hoteli Sharm Plaza, ako aj v rôznych reštauráciách, baroch a diskotékach. V nádhernom areáli sú 2 sladkovodné bazény (jeden je v zime vyhrievaný). Na pláži a pri bazéne môžete bezplatne využívať plážové lehátka, vankúše a slnečníky. Plážové uteráky sú k dispozícii bezplatne prostredníctvom moderného systému kariet. Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela "Sharm Plaza".

Izby: Štandardné izby (DZN/EZN) sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, káblovou televíziou, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou (sezónne) a kl. Francúzsky balkón alebo balkón/terasa s výhľadom na záhradu alebo bazén. Izby typu Superior (DZS/EZS) majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby, ale sú väčšie. Izby Superior s výhľadom na more (DZV/EZV) majú okrem špičkových zariadení a veľkosti výhľad na more.
Pri rezervácii dvojlôžkovej izby (izba Superior alebo Superior s výhľadom na more) s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami sú hotelové izby vybavené dvojlôžkom a prístelkou.

Šport: tenis, squash, posilňovňa, kúpele, stolný tenis, biliard a zábavný program, aquacentrum, internetová kaviareň (niektoré z ponúkaných služieb sú za poplatok a miestni poskytovatelia).

Maxi Kids Club ETI Baby Service: Aby sa dovolenkový týždeň vzrušovala aj pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, ETI Maxi Kids Clubs ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemeckí hovoriaci pracovníci v oblasti starostlivosti o deti môžu každý deň prichádzať s niečím novým, pre všetky vekové kategórie je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. Spoločnosť ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičiavanie kočíkov, ohrievač fľašiek, hračky na plážovú pláž, WC, kanvica , Zmena tabuľky.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All-Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu v 2 hlavných reštauráciách v hoteli "Sharm Plaza", rôzne občerstvenie, káva, čaj a koláč pri bazéne a plážovom bare, polnočné občerstvenie. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách aj za príplatok, ktorý dostanete na mieste.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom cez Egypt. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR