Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Cena
390 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
19.10. - 26.10.2018
7 nocí
2.11. - 16.11.2018
14 nocí
2.11. - 9.11.2018
7 nocí
9.11. - 16.11.2018
7 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • Spectacular podmorský svet
  • hotelový komplex s Sharm Plaza
  • najväčší all-inclusive program
  • Fi vo vstupnej hale


Umiestnenie: fantastická poloha hotela sa vyznačuje úplnou "FAR Garden" koralový útes, ktorý sa nachádza priamo na hotelovej pláži a ponúka potápačov a snorkelers fascinujúci pohľad do veľkolepé morského života Červeného mora. Kým slávny Na'ama Bay s mnohými nákupných a zábavných podnikov, je asi 6 km, beží dvakrát denne bezplatnú kyvadlovú dopravu. Pláže a útesy môžu byť zdieľané i hostí priamo susedného sesterského hotela "Sharm Plaza". Vzhľadom k offshore koralových útesov, prístup k moru len niečo málo cez mólo je to možné a je odporúčaná len pre skúsených plavcov (kúpacia obuv odporúča sa).

Vybavenie: Tento komfortný hotel, ktorý sa nachádza asi 300 metrov od pláže, v sebe spája s elegantným sesterskom hoteli "Sharm Plaza" e-mailom hotelovom zariadení. Existuje celkom 284 štýlové izby a mnoho vybavenie pre oddychovú dovolenku na pláži. Vo vstupnej hale a recepcia sa nachádza v "Sharm Plaza", rovnako ako reštaurácie, bary a diskotéky. sú 2 bazény (jeden v zime vyhrievaný), v krásnom areáli. Pláž a bazén sú lehátka, matrace a slnečníky zdarma. Plážové osušky sú k dispozícii zadarmo prostredníctvom moderných kariet systému. Hostia môžu využiť hotel "Sharm Plaza" všetky zariadenia.

Izby: Štandardné izby (DZN/EZN), vybavené sprchou, WC, fénom, káblovou TV, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou (sezónne) a KL. Francúzsky balkón alebo balkón/terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén. Superior izby (DZS/EZS) majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby, ale sú väčšie. Seaview izba Superior (ODP/FCA) majú okrem vynikajúce vybavenie a veľkosti dodatočne mora.
Pri rezervácii dvojlôžková izba (superior alebo Superior Seaview miestnosť) s 2 dospelými. 1 dieťa alebo 3 osoby, hotelové izby sú vybavené manželskou posteľou a prístelkou.

Športové zábava: tenis, squash, posilňovňa, kúpele, stolný tenis, biliard a zábavný program, aqua centrum, internetová kaviareň (ponúkané služby za odplatu a miestni poskytovatelia sú súčasťou).

Maxi deti klub ETI Detská servis: Ak chcete dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov existujú v ETI Maxi detský klub na 6 dní v týždni pestrý program. Od 10:00 do 17 hodín (otváracia doba sa môže meniť sezónne), nech nemeckej pestúnky prísť niečo nové každý deň, pre všetky vekové kategórie, existujú vhodné zábavy.

ETI detské služby pre všetkých veľmi malých hostí ETI - vo všetkých RED SEA HOTELS s ETI Maxi detský klub. ETI sa domnieva, rôzne detské riady ready, môžu v závislosti od dostupnosti a za príplatok (10 €, - až 20, - €) Kluby zapožičať v ETI maxi Deti: moskytiéra, Leihbuggy, ohrievače fliaš, plážové vodné hračky, WC sedátko, varná kanvica , prebaľovací stôl vydanie.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All-inclusive: Všetky jedlá formou bufetu v oboch hlavných reštaurácií v hoteli "Sharm Plaza", občerstvenie, káva, čaj a zákusky v bazéne a plážový bar, polnočné občerstvenie na. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Tiež príplatok získať viac informácií o all-inclusive program a ďalšie služby na mieste.

Poznámka:
V Egypte existujú presvedčivé vízová povinnosť. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnutá v cene. Visa výstava pred vstupom na egyptskej. Embassy Berlin/konzuláty stojí v súčasnosti € 22, - za víza. Ako nemecký turista, získať víza a pri príchode na egyptskom letisku (25, - Značka US $/VISA o € 22, -). Spot víza služba je ponúkaná, bude to stáť v súčasnosti € 28, -/os. a zahŕňa úpravy visa vr. a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
V hoteloch Červeného mora, tam je late check-out, tj Môžete použiť hotelovú izbu a rezervované cateringový servis až do zberu plne k dispozícii.

Pri všetkých ostatných hotelov služba končí IR Na posledný deň v hoteli zostať na obed. ETI má s niektorými v osobitnej úpravy, prosím žiadať.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR