Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
10.05. - 24.05. Vybrať iný termín
543 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
VÝHODY ETI
  • Kostenfreies WLAN
  • Šport a aktívny
  • Single s dieťaťom

Neskoré odhlásenie

ETI INFO
  • Horný koralový útes
  • Spektrum podvodného sveta
  • vodné kĺzačky
  • S sharm plaza
  • Spoločný hotelový areál
  • K dispozícii je Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale


Miesto:

Snovú polohu hotelového komplexu charakterizuje obrovský koralový útes Far-Garden, ktorý leží priamo pred vlastnou plážou hotela a ponúka potápačom a potápačom fascinujúce pohľady do veľkolepého podmorského sveta Červeného mora.Až do známeho zálivu Na'ama s množstvom nákupných a zábavných možností je cca. 6 km sa nachádza bezplatná kyvadlová doprava dvakrát denne.Pláž a domový útes môžu využiť aj hoteloví hostia priamo susediaceho sesterského hotela Sharm Plaza ".Vďaka pobrežnému korálovému útesu je prístup k moru možný len cez mólo a odporúča sa len pre skúsených plavcov (odporúčané kúpacie topánky).Čas prenosu 30 minút.

vybavenie:

Tento komfortný hotel kombinuje s sesterskou sesterskou Hotel Sharm Plaza "do hotelového komplexu a nachádza sa asi 300 metrov od pláže.K dispozícii je celkom 224 štýlových izieb a množstvo vybavenia pre relaxačnú dovolenku na pláži.Lobby a recepcia sa nachádzajú v hoteli Sharm Plaza, ako aj v rôznych reštauráciách, baroch a nočnom klube.V krásnom prostredí sa nachádzajú 2 sladkovodné bazény (jeden je vykurovaný v zime).Na pláži a pri bazéne môžete bezplatne využívať plážové stoličky, vankúše a slnečníky.Plážové uteráky sú k dispozícii zdarma prostredníctvom moderného kartového systému.Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela Sharm Plaza “.

miestnosť:

Štandardné izby (DZN/EZN) majú sprchu, WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefón, trezor, minibar (za poplatok), klimatizáciu (sezónne) a kl. Francúzsky balkón alebo balkón/terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén. Izby Superior (DZS/EZS) majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby, ale sú väčšie. Izby Superior Superior s výhľadom na more (DZV/EZV) majú okrem špičkového vybavenia a veľkosti tiež výhľad na more. Pri rezervácii dvojlôžkovej izby (Superior alebo Superior Seaview Room) s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami sú hotelové izby vybavené manželskou posteľou a prístelkou.

Šport a zábava:

Tenis, squash, posilňovňa, kúpele, stolný tenis, biliard a zábavný program, aquacentrum, internetová kaviareň (niektoré z ponúkaných služieb sú za poplatok a miestne služby).

Jedlo a pitie

Hotel ponúka jedlá all-inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci.

Výber raňajok
Veľmi bohatý bufet v reštaurácii La Veranda. V reštaurácii Vienna Café sa podávajú raňajky formou bufetu a neskoré raňajky v reštaurácii Via Veneto

Ponuka na obed
Obed formou bufetu v reštaurácii La Veranda a Terrace. Obedové menu v reštaurácii C-View a občerstvenie na obed v reštaurácii Shish.

Večera
Tematické bufety v reštaurácii La Veranda a Terrace. V reštaurácii Al Hawara sa podávajú libanonské a orientálne jedlá formou bufetu. Večeru si môžete vychutnať aj v jednej z a la carte reštaurácií, ako sú Mexican na Fajitas alebo v talianskej reštaurácii Via Veneto. Pre milovníkov pizze sa v reštaurácii Fellini podáva pizza. Viedenská kaviareň ponúka aj neskorú večeru vo forme neskorej večere.

Pre hlad medzi nimi
Občerstvenie je k dispozícii v reštaurácii Fellini a polnočnom občerstvení v reštaurácii Palms.

tyče
BEACH BAR
VIENNA BAR
SEVILLE'S BAR
SLIDE POOL
EL LAYALY CAFÉ
TERAZ TU DISCO


Je požiadaný o vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, topánky) večer v reštauráciách a baroch. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive, otváracích hodinách barov a reštaurácií, ako aj ďalších služieb za príplatok je k dispozícii na mieste. Upozorňujeme, že rezervácie sa vyžadujú v niektorých reštauráciách. Za príplatok môžu byť k dispozícii špeciálne jedlá. Zmeny vyhradené.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.6. - 28.6.2019
7 nocí
21.6. - 5.7.2019
14 nocí
28.6. - 12.7.2019
14 nocí
28.6. - 5.7.2019
7 nocí
5.7. - 12.7.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6