Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Sharm El Sheikh Marriott Resort Mountain
* * * * *

29.01. - 05.02. Vybrať iný termín
727 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel má súkromnú pláž a je umiestnený v blízkosti svetoznámych miest na potápanie. Stredisko sa nachádza v srdci slávnej Naama Bay na Sinajskom polostrove na opačnej strane hlavnej cesty z ostatných stredísk. Po asi 10 minútach sa hostia môžu dostať na pláž, do centra Naama je len cca. 250 metrov od hotela. Ras Mohamed National Park je vzdialený asi 35 minút jazdy od hotela, do kláštora svätej Kataríny, existuje cca. 2 h jazda po 2 h 20 min dostať hostí do Dahabu, po 2 h 40 min až Nuweiba a po asi 3 h 40 min do výšky Taba.

Vlastnosti:
Rovnako ako na klimatizovaný hotel víta hostí v jednom zo 7 apartmánov, navyše, 207 dvojlôžkových a 90 jednolôžkových izbách k dispozícii.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.K vybaveniu patrí trezor a zmenáreň.Wifi vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Navyše je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.K dispozícii sú služby na požiadanie, opatrovanie detí, opatrovanie detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - tiež klimatizáciu a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správnu atmosféru. Balkón je štandardne k dispozícii vo väčšine miestností. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo king-size posteľou. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Služba je k dispozícii pre väčšie pohodlie hostí. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom, televíziou a rádiom. V kúpeľni, ktorý je vybavený vaňou, sušičom vlasov. Rezervácie sú bezbariérové ​​izby s bezbariérovým-friendly kúpeľne.

Šport/Zábava:
V jednom z 2 čiastočne vyhrievaných vonkajších sladkovodných bazénov nájdu hostia príjemnú rovnováhu medzi športom a relaxáciou.Pre deti je kúpanie.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, hotel ponúka plážový volejbal.S aqua fit za poplatok windsurfing, vodné bicykle plavby loďou, banán plavby loďou, kanoistika, katamarán a potápanie a vodných športov si svoje peniaze.Vodné lyžovanie organizujú tretie strany.Dom ponúka celý rad možností pre fyzické aktivity v krytom priestore, ako napríklad telocvičňa, biliard, šípky, gymnastika, aerobic a stolný tenis na poplatkoch.Hotel ponúka v kúpeľoch niekoľko ponúk, čo zahŕňa kozmetický salón, a pre ďalšie poplatky: sauna, parný kúpeľ a masáže.Zábava a rozmanitosť na voľný čas zahŕňajú živú hudbu a diskotéku.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň, bar a krčma. Cestujúci je klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia s vysokými stoličkami a fajciarov. Ubytovanie poskytuje rezervovať stravovacie služby ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia a plnej penzie. Vynikajúce raňajky priťahuje ráno z postele, na obed a večeru si hostia môžu vybrať pokrmy z menu alebo objednať menu.

Poznámky:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Európskej únii na "rezervácie only" môže dôjsť v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Regulácia imigrácie Egypt:
Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

• Upozorňujeme, že po prílete na letisku dať turistické vízum sa vydáva pri príchode. Tieto náklady sú cca. 32 EUR (vr. Poplatok za spracovanie) na osobu a bude zaplatená po príchode na miesto.

• Výška poplatkov za víza nie je určená egyptského zákona po rezervácii termíne, ale po dni odchodu. Mala zvýšiť poplatky za víza pred odchodom alebo poklesu, čím sa zvyšuje aj poplatok za služby sa zníži.

• Informujte sa prosím o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie na rovnakej alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

• Ponuka pre rezervácie hotelov platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez detekcie letu-site, rezidentmi na podporu platby alebo mať knihu späť

 

Zimné mesiace:
Pokyny pre nastavenie počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky počas zimných mesiacov alebo niektorých zariadení nemožno použiť, alebo len v obmedzenej miere kvôli nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponúk vonku. uvedené v popise objektu klimatizačných jednotiek sú prirodzene v zimných mesiacoch, kedy vykurovanie.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.1. - 6.2.2021
7 nocí
29.1. - 5.2.2021
7 nocí
30.1. - 6.2.2021
7 nocí
2.2. - 9.2.2021
7 nocí
5.2. - 12.2.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}