Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
19.11. - 28.11. Vybrať iný termín
965 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži "Hotel". V cca. Do vzdialenosti 2 km sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je cca. 20 km ďaleko. Najbližšie mesto Cario je cca. 500 km ďaleko. Letisko: SSH cca. 20 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 292 izieb rozložených na 2 podlažiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor, lobby bar, kaderník, malý supermarket, obchod, čitáreň a 4 bary, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (miestnych, talianskych a à la carte) s klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 35 - 45 m²): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor, telefón, SAT TV a kávovar/čajník.

Bungalovy (asi 30 metrov štvorcových): Izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a nachádzajú sa v bungalove/prístavbách.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu.Neskorá raňajková raňajky vo forme menu.V priebehu dňa občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a budovanie alkoholických a nealkoholických nápojov podľa karty all inclusive sú od 09:30 do 00:00 hod. V príslušných otvorených baroch vrátane.Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detské zábavné denne
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Opatrovanie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, telocvičňa
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): vodné športy, tenisový kurt
 - Pre dospelých zábavy denne
 - Večerné show

wellness:
- ak je to možné za poplatok: hammam, kúpele, sauna, turecký kúpeľ, vírivka, masáže

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
19.11. - 28.11.2019
8 nocí
20.11. - 29.11.2019
8 nocí
23.11. - 2.12.2019
8 nocí
25.11. - 4.12.2019
8 nocí
26.11. - 5.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}