Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Sierra Hotel
* * * * *

26.11. - 04.12. Vybrať iný termín
619 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Sierra Hotel

Hotel Sierra:

Poloha: Piesočná pláž White Knight Beach je vzdialená 700 metrov (vrátane kyvadlovej dopravy v hoteli každých 30 minút). Centrum je cca. 15 km a Námestie SOHO a reštaurácie, bary a zábavné podniky len pár metrov od hotela. Letisko Šarm aš-Šajch je vzdialené 6 km.

Šport/zábava/wellness: Za poplatok: squash, tenis; Kúpeľné a wellness centrum so saunou, vírivkou, vírivkou, parným kúpeľom a masážami; rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov (napríklad potápanie).

Deti: Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén (sladká voda, ohrievateľný), mini klub (4 - 12 rokov), mini diskotéka a služba stráženia detí (za poplatok, nutná rezervácia).

Poznámky: Kategória krajiny 5 Večera sa vyžaduje pre riadne oblečenie.

Vybavenie: Priestranný hotelový komplex má 392 izieb a ponúka lobby s recepciou, WLAN vo vstupnej hale a pri bazéne (vrátane), trezor a bufetovú reštauráciu s výhľadom na hory. V hoteli nájdete aj niekoľko barov, obchodov, bankomatov a lekárov, ako aj službu práčovne a žehlenia (za poplatok). V udržiavanej záhrade sa nachádzajú 4 bazény so sladkou vodou (čiastočne vyhrievané) s priestorom pre dospelých a bazén s morskou vodou. Plážové ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži. Akceptované kreditné karty: všetky bežné.

Ubytovanie: Dvojposteľové izby s výhľadom do záhrady sú cca. 25m2 a má sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, trezor (v cene), SAT TV, minibar (za poplatok), internet (za poplatok), klimatizáciu a balkón alebo terasu. V rovnakých zariadeniach je k dispozícii obmedzený počet izieb s najlepším pomerom cien. Voliteľne tiež k rezervácii pri bazéne. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby do záhrady rodinného typu, majú rovnaké vybavenie ako zariadenie na prípravu kávy/čaju a sú priestranné (asi 42 metrov štvorcových).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.11. - 4.12.2019
7 nocí
28.11. - 6.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
2.12. - 10.12.2019
7 nocí
5.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}