Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Lido Sharm
* * * * *

23.02. - 01.03. Vybrať iný termín
429 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Lido Sharm

Lido Sharm:

Poloha: Nachádza sa na nábreží na náhornej plošine s vlastným malým úsekom pláže a úžasným výhľadom na zátoku Na 'ama, mesto Na "ama Bay sa dostanete po cca. Najbližšie letisko je medzinárodné letisko Sharm El Sheikh, ktoré je vzdialené 11 km.

Vybavenie: Vkusný, s veľkým dôrazom na detail vybavený hotelový komplex bol postavený v podobe lode a má len 76 izieb.Medzi zariadenia hotela patrí lobby s recepciou s príjemnou salónikom a WLAN (za poplatok, obmedzený objem dát).Súčasťou hotela je aj bufetová reštaurácia Dolphino a plávajúca reštaurácia na palube, ako aj niekoľko barov a kaviarní, lekárska služba (za poplatok) a práčovňa/služba žehlenia (za poplatok).Na streche hotela sa nachádza terasa so slnečníkom so sladkovodným bazénom a barom pri bazéne.Použitie plážových stoličiek, vankúšov, dáždnikov a osušky je súčasťou bazénu a pláže.Kreditné karty: VISA, Mastercard a Amexco.

Ubytovanie: Pobyt v priestranných a vkusne zariadených dvojlôžkových izbách (cca 24 m²) so sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitnou televíziou, minibarom (za príplatok), WLAN (za príplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Tiež s čiastočným výhľadom na more a výhľadom na more rezervovateľné.

Šport/Zábava/wellness: za poplatok: masáže, biliard. Pedalo a požičovňa bicyklov, vodné športy, požičovňa šnorchlovania a miestne potápanie.

Poznámky: kategória kategórie 4 hviezdičky.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
23.2. - 1.3.2020
7 nocí
28.2. - 7.3.2020
7 nocí
1.3. - 9.3.2020
7 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
3.3. - 11.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}