Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel LABRANDA Tower Bay
* * * * *

14.12. - 22.12. Vybrať iný termín
556 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel LABRANDA Tower Bay

LABRANDA Tower Bay:

Poloha: Hotel sa nachádza idylicky na útesech zátoky Tower Bay na hotelovej koralovej/piesočnatej pláži s útesom a ponúka najlepšie podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Prístup k moru cez mólo. Naama Bay s množstvom barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov je cca. 5 km ďaleko. Letisko Sharm El Sheikh je vzdialené cca. 18 km.

Vybavenie: Atraktívne navrhnutý rekreačný komplex má 158 izieb rozložených na niekoľkých jedno a dvojposchodových budovách.Hotel LABRANDA Super Beach ponúka lobby s recepciou, lobby barom, Wi-Fi (súčasťou spoločných priestorov), práčovňa (za príplatok), piano bar, open air bar La Siesta, panoramatický bar, pizzeria/Shahrazad, A la carte reštaurácia El Basha s orientálnou kuchyňou a grilom, obchody, minimarket, obchody so suvenírmi, zasadacie miestnosti a zdravotné služby (za príplatok) .V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sú 2 sladkovodné bazény (z ktorých jeden je vyhrievaný) a bazén s morskou vodou so slnečnou terasou a bar pri bazéne.V kúpeľnom areáli sa nachádza krytý bazén.Použitie plážových stoličiek, vankúšov, uterákov a slnečníkov je súčasťou bazénu a na pláži.Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie: Priestranné a pekne zariadené dvojlôžkové izby (cca 36 m2) sú vybavené vaňou/WC, sušičom na vlasy, telefónom, trezorom (v cene), LCD TV so satelitným príjmom, minibarom s možnosťou kávy a čaju, klimatizáciou a balkónom alebo terasu na strane záhrady (DZ). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Prípadne aj k bazénu, s výhľadom na more alebo za najlepšiu cenu dvojlôžkovú izbu (obmedzený kontingent) rezervovateľný.

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: svetlomet a vybavenie pre tenis, kúpele a wellness centrum s parným kúpeľom, saunou, vírivkou, masážami a potápačskou školou a vodnými športami na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Pre mladších hostí je hodinová starostlivosť v mini klubu (4-12 rokov), detské ihrisko a detský bazén.

Poznámky: kategória kategórie 4 hviezdičky.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.12. - 22.12.2019
7 nocí
5.1. - 12.1.2020
7 nocí
6.1. - 14.1.2020
7 nocí
7.1. - 16.1.2020
8 nocí
8.1. - 17.1.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}