Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Halomy - All Inclusive - Leto 2013
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel tvoria jednoposchodové vilky rozmiestnené v záhrade. Je situovaný na kopci nad turistickým centrom Naama Bay, s nádherným výhľadom na celú oblasť. Malá piesočnatá pláž je vzdialená od hotela asi 250 m z kopca so vstupom do vody po móle cez koralový útes (ležadlá a slnečníky zadarmo). Klienti môžu využiť aj centrálnu pláž v Naama Bay, vzdialenú cca. 400 m (vstup za poplatok), ku ktorej sa dostanú po schodoch. Tento jednoduchší hotel je vhodný pre klientov, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku, ale aj pre klientov vyhľadávajúcich nočný život. Vzhľadom na polohu nie je vhodný pre klientov s pohybovými ťažkosťami.
Pláž

Pláž

- Piesočnatá, vstup do vody po móle, vstup na pláž je po schodoch, ležadlá a slnečníky zadarmo, vodné športy za poplatok, plážový bar
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

POLPENZIA : raňajky formou bufetu, večere formou bufetu
Alebo
ALL INCLUSIVE: 10:00 - 22:00 možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, veľmi ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, voda) a vybraných miestnych alkoholických nápojov (pivo, tvrdý alkohol miestnej výroby, víno).
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

- vzdialenosť od pláže 250 m
- vzdialenosť od letiska 15 km
- vzdialenosť od centra 400 m
- nákupné možnosti 400 m
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

- recepcia, hlavná reštaurácia, 3 bary, internetová kaviareň (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok)bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky zadarmo, detský bazén, potápačské centrum, minimarket
Zobraziť viac
Šport a relax

Šport a relax

- masáže, potápačské centrum
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

- dvojlôžkové izby, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, televízia so satelitným príjmom, minibar (za poplatok), trezor na recepcii (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC), balkón alebo terasa (väčšina izieb)
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: 3

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR