Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Aqua Blu Sharm - Leto 2013
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Rozsiahly hotelový komplex je súčasťou reťazca hotelov Albatros. Hotel je moderne zariadený a jeho súčasťou je aquapark a dlhé promenády s obchodmi. Na piesočnatú pláž vás dopraví hotelový minibus. Hotel je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi a mladých ľudí.
Pláž

Pláž

- piesočnatá, koralové podložie iba na kraji, ležadlá a slnečníky zadarmo, plážový bar
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

- ALL INCLUSIVE : 10:00 - 24:00 možno čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, poobede zmrzlinu pre deti, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby, bar na recepcii je otvorený od 24.00 - 10:00 a nealkoholické nápoje poskytuje zadarmo.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

- vzdialenosť od pláže 600 m
- vzdialenosť od letiska 20 km
- vzdialenosť od centra 8 km
- nákupné možnosti 0 m
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 tematické reštaurácie, 7 barov , snackbar, kaviareň, diskotéka, obchodná arkáda, salón krásy (za poplatok), konferenčná miestnosť, pripojenie na internet (za poplatok), 10 bazénov (všetky vyhrievané), ležadlá a slnečníky zadarmo, detský bazén, krytý bazén, miniklub, detské ihrisko, doktor na požiadanie, aquapark (17 šmykľaviek pre dospelých a 45 pre deti)
Zobraziť viac
Šport a relax

Šport a relax

- bohaté animačné a večerné programy, 2 tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, minigolf, fitness, maxišachy, šípky, vonkajšia vírivka, aquapark- sauna, masáže, herňa, biliard, gondoly v lagúne (za poplatok), vodné športy na pláži, minigolf
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

- dvojlôžkové izby, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, televízor so satelitným príjmom, minibar (za poplatok), trezor na izbe zadarmo, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), balkón alebo terasa väčšina izieb
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: 4

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR