Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aqua Blu Sharm el Sheikh
* * * * *

02.01. - 10.01. Vybrať iný termín
525 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:


Nachádza sa v Ras Um El Sid, cca. 3 km od súkromnej pláže (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To možno dosiahnuť tým, shuttle bus. V cca. 2 km od hotela sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 7 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Káhiry. 500 km od hotela. Letisko: cca SSH. 20 km ďaleko.

vybavenie:


Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých prístavov a má 520 izieb rozložených na 2 podlažiach.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod, čitáreň a 12 bary a Wi-Fi (za poplatok v spoločných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň a snack bar ponúkajú aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 40 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezor, minibar (za poplatok), Wi-Fi (zdarma) a terasu alebo balkón.

Rodinná izba typu Standard (45 m²): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s ďalšími poschodovej postele a sú priestrannejšie.

Rodinná izba, 2 spálne (80 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú druhú spálňu a sú priestrannejšie.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky predčasne, raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, v súlade s all inclusive karty sú od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených barov zahrnuté. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvé ovocné šťavy za poplatok.

 

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: aerobik, biliard, šípky, plážový volejbal, fitnescentrum (06:00 - 19:00), minigolf, tenis
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
- Zábava pre dospelých
 - Večerné show

wellness:
- Za poplatok: parný kúpeľ, masáže, sauna, hammam, kúpele, vírivka

Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že "Fantasia Show" musí byť zaplatená lokálne. Cena: cca. 10 € na osobu

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

správu Adresa:
Upozorňujeme, že hotel v súčasnosti prechádza rekonštrukciou v niektorých izbách. Očakávaný koniec práce: neznámy.
S je nutné očakávať, optické a akustické poruchy.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom na naše potreby a vynakladať žiadne náklady na prevod.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.2. - 14.2.2021
7 nocí
6.2. - 15.2.2021
8 nocí
7.2. - 15.2.2021
7 nocí
13.2. - 21.2.2021
7 nocí
13.2. - 22.2.2021
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}