Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
AA Amwaj Resort

AA Amwaj Resort:

Poloha: Resort sa nachádza v oblasti Nabq Bay v pešej vzdialenosti od nákupných a zábavných zariadení (kyvadlová doprava za poplatok). Hotel sa nachádza priamo na dlhej, jemnej piesočnej pláži, súkromnej pláži. Letisko Sharm el Sheikh je vzdialené len 9 km

Vybavenie: Tento priestranný a moderný hotelový komplex ponúka hlavnú budovu s lobby a recepciu. Má 304 izieb rozložených na 2-3 podlažných prístavoch. Okrem toho nájdete hlavnú reštauráciu "Oyoun", taliansku reštauráciu "Primi Piatti" a "Rybársku reštauráciu" priamo na pláži. Športové ihrisko K dispozícii je veľký bazén s 5 plaveckými bazénmi (z ktorých jeden je vyhrievaný) a detský bazén v hotelovom vonkajšom komplexe. Uteráky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži za poplatok. K dispozícii je tiež klub zdravia so saunou, vírivkou a parným kúpeľom (za príplatok). V hoteli je k dispozícii aj nákupná pasáž a obchodné centrum

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby: Komfortné izby majú modernú kúpeľňu, sušič na vlasy, telefón s priamou voľbou, trezor, satelitnú TV, minibar, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu a terasu alebo balkón. V závislosti od dostupnosti majú tieto izby záhradu (DZ), bazén (DZP) alebo výhľad na more (DZM). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Šport/Zábava/Wellness: tenis, fitness centrum, plážový volejbal. Za poplatok: tenis pri svetlomete, wellness procedúry (sauna, masáže, vírivka, atď.), Vodné športy na pláži miestnymi organizátormi.

Deti: Pre našich malých hostí má hotel miniklub (4-12 rokov), detský bazén a mini-diskotéku.

Poznámky: Nezahrnuté: Vízum (príplatok) je k dispozícii na letisku sprievodcom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}