Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Palace Port Ghalib
* * * * *

23.05. - 30.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
489 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
23.5. - 30.5.2019
7 nocí
25.5. - 6.6.2019
12 nocí
25.5. - 1.6.2019
7 nocí
30.5. - 6.6.2019
7 nocí
VÝHODY ETI
 • Wellness
 • Kostenfreies WLAN
 • Šport a aktívny
 • Single s dieťaťom
 • Neskoré odhlásenie
 • Jednorazový plast bez obsahu


ETI INFO
 • ETI Late Check-Out
 • Uvoľnená atmosféra
 • Kúpele Veľké Červené more „Na korisť
 • Wi-Fi v hoteli
 • Ideálne na šnorchlovanie na domácom útese
 • Priestranná plážMiesto:

Tento luxusný rezort sa nachádza v Port Ghalib, priamo na rozľahlej pláži a slané lagúny. Dlhá móla vedie cez koraly v hlbokom mori a pozýva vás na rozsiahle šnorchlovanie. Kvôli pobrežnému koralovému útesu odporúčame vziať si so sebou kúpele. Jej vlastný marina s nákupnými a zábavnými miestami je vzdialená len pár krokov, na letisko Marsa Alam sa nachádza iba cca. 10 minút jazdy autom.

vybavenie:

Sesterské hotely Siva Port Ghalib & Port Ghalib Resort, ktoré sú len pár krokov od hotela, sú spoločným rozľahlým komplexom, ktorý zahŕňa RED SEA SPA.Jedinečná architektúra hotela pripomína moderný arabský palác.K vybaveniu patrí priestranná lobby s recepciou, Wi-Fi zdarma (vysoká rýchlosť za poplatok), hlavná reštaurácia Olive "s záhradnou terasou, à la carte reštaurácia Cardamon (za poplatok) v Siva Port Ghalib" a rôzne bary.Centrálne umiestnený v dobre udržiavanom areáli je umelá pláž s kúpaliskmi so slanou vodou obklopená piesočnatou plážou s lehátkami.K moru nájdete priestranný sladkovodný bazén (sezónne vyhrievaný) s oddeleným detským bazénom a občerstvením a barom pri bazéne.Plážové stoličky, dáždniky a osušky sú v taške na pláž pripravené.Zariadenia sesterských hotelov Siva Port Ghalib "& Port Ghalib Resort" môžu byť zdieľané kedykoľvek.

miestnosť:

Elegantné a pohodlné izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením (sezónne), satelitnou televíziou, telefónom, prístupom na internet (za poplatok), trezorom, Terasa alebo francúzske okno s výhľadom na lagúnu (DLZ/ELZ) alebo výhľad do záhrady (DZG/EZG). Luxusné izby (DZM/EZM) majú výhľad na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby dvojlôžkové a prístelky.

Šport a zábava:

Tenis a minigolf 1 hodinu zdarma v čase od 9:00 do 17:00, fitnes centrum, plážový volejbal, joggingová dráha (asi 1, 7 km), 1 ponor s potápačom (bez vybavenia); 1 x týždenná orientálna show, vo večerných hodinách živá hudba a prehliadky v stredisku Siva & Port Ghalib "za poplatok: procedúry v RED SEA SPA" so saunou, parným kúpeľom, hammamom, masážami; Stolný tenis, tenis, minigolf; Potápanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.

Jedlo a pitie

Hotel ponúka jedlá all-inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci.

Výber raňajok
Veľmi bohatý bufet s teplými a studenými jedlami, varenie pred očami hostí, cereálie a ovocie v reštaurácii OLIVE Neskoré raňajky v bare POOL DECK.

Ponuka na obed
Medzinárodný bufet s vonkajším grilom a pizzou v reštaurácii LAGOON alebo SIVA SOUK AL HANA. Nápoje sa podávajú v pohári.

Večera
Tematické bufety v reštaurácii OLIVE alebo SIVA SOUK AL HANA. Za malý príplatok v à la carte reštaurácii SIVA CARDAMON. Nápoje sa podávajú v pohári.

Pre hlad medzi nimi
Malé občerstvenie v popoludňajších hodinách v bare BEACH SNACK BAR a POOL DECK, ako aj zmrzlina v bazéne POOL DECK BAR.

tyče
SIVA POOL BAR
LOUNGE BAR
SIVA PALM BAR
SIVA LOBBY BAR
BEACH SNACK BAR


Je požiadaný o vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, topánky) večer v reštauráciách a baroch. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive, otváracích hodinách barov a reštaurácií, ako aj ďalších služieb za príplatok je k dispozícii na mieste. Upozorňujeme, že rezervácie sa vyžadujú v niektorých reštauráciách. Za príplatok môžu byť k dispozícii špeciálne jedlá. Zmeny vyhradené.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR