Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Palace Port Ghalib
* * * * *

29.08. - 05.09. Vybrať iný termín
631 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
 • ETI neskoro odhlásenie
 • Uvoľnená atmosféra
 • Elegantný "Red Sea Spa
 • Fi v hotelovom komplexe
 • Elegantný 5-hviezdičkový hotel


Miesto:

Luxusný rezort sa nachádza v Port Ghalib priamo na rozľahlej pláži na jednej strane a sesterských hoteloch Siva Port Ghalib a Port Ghalib Resort na spoločnej lagúne so slanou vodou na druhej strane.
Z pláže, dlhé mólo vedie cez koraly do hlbokého mora a pozýva vás na rozsiahle šnorchlovanie. Vzhľadom k pobrežnému koralovému útesu vám odporúčame užívať si kúpaciu obuv. Vlastný prístav s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialený len pár krokov, letisko Marsa Alam je vzdialené len cca. 10 minút autom.vybavenie:

Siva Port Ghalib & Port Ghalib Resort sesterské hotely, ktoré sa nachádzajú len kúsok ďalej, tvoria spoločný, rozľahlý komplex, ktorý zahŕňa RED SEA SPA. Tento elegantný hotel s jedinečnou architektúrou a padacím mostom pri vchode pripomína moderný arabský palác. K zariadeniam na mieste patrí priestranná lobby s recepciou, bezdrôtová vysokorýchlostná (za poplatok) vo vstupnej hale, hlavná reštaurácia Olive so záhradnou terasou s výhľadom na more, reštaurácia Cardamon à la carte (poplatky) v hoteli Siva Port Ghalib "a rôzne stĺpce.
Centrálne umiestnený v dobre udržiavanom vonkajšom komplexe je umelá slaná morská plaváreň obklopená piesočnatou plážou s ležadlami, pri mori nájdete sladkovodný bazén (sezónne vyhrievaný) s oddeleným detským bazénom a snack barom a barom pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži, osušky sú pripravené na plážovú tašku v izbe. Vybavenie sesterských hotelov Siva Port Ghalib a Port Ghalib Resort môžete využiť kedykoľvek.miestnosť:

Elegantné a pohodlné štandardné izby majú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie (sezónne), SAT TV, telefón, pripojenie na internet (za poplatok), trezor, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju (za príplatok), Posedenie, balkón/terasa alebo francúzske okno s výhľadom na lagúnu (DLZ/ELZ) alebo do záhrady/Marinablick (DZG/EZG). Izby Deluxe (DZM/EZM) sú rovnaké, ale majú výhľad na more alebo na bazén.
Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Fitness centrum, plážový volejbal, bežecká dráha (cca 1,7 km), tenis a minigolf po dobu 1 hodiny, zdarma od 9:00 do 17:00; 1 x týždenne orientálna show, večerná živá hudba a vystúpenia v rezorte Siva & Port Ghalib “.
Za poplatok: procedúry v RED SEA SPA so saunou, parným kúpeľom, hammamom, masážami; Stolný tenis, tenis, minigolf; Potápanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy miestnych poskytovateľov na pláži.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Všetky jedlá formou bufetu v hlavnej reštaurácii, popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj, pečivo/koláče a zmrzlina, miestne nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje od 10:00 do 12:00 v rôznych baroch (plážový bar 10:00 17:00).
Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Informácie o doplnkových službách, ktoré sú k dispozícii aj za príplatok, sú k dispozícii na mieste. Je potrebné požiadať o vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košeľu/blúzku, topánky) na večeru v reštauráciách a baroch.Katalóg zdôrazňuje:
 • ETI neskoro odhlásenie
 • uvoľnená atmosféra
 • rozsiahlu ponuku v kúpeľoch Red Sea Spa
 • Fi v hotelovom komplexe
 • ideálny pre šnorchlovanie na domovom útese
 • rozsiahla pláž


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Düsseldorfu
v dvojlôžkovej izbe s výhľadom do záhrady
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.8. - 5.9.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
31.10. - 7.11.2019
7 nocí
2.11. - 9.11.2019
7 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6