Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Siva Port Ghalib
* * * * *

18.07. - 18.07. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
VÝHODY ETI
 • Wellness
 • Kostenfreies WLAN
 • Šport a aktívny
 • Single s dieťaťom
 • Neskoré odhlásenie
 • Jednorazový plast bez obsahu


ETI INFO
 • Kúpalisko lagúny so slanou vodou
 • vodné kĺzačky
 • lenivá rieka
 • fantastické šnorchlovanie
 • možnosti Na útese
 • ideálne pre rodiny
 • bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale


Miesto:

Tento rezort sa nachádza v letovisku Port Ghalib, severne od mesta Marsa Alam, na súkromnej piesočnatej pláži. Na dlhom malebnom pobreží s ideálnym zariadením na šnorchlovanie, dlhý kúpeľný mólo umožňuje vstup do vody, pretože kvôli koralovým horám sú odporúčané kúpacie topánky. Neďaleký moderný prístav má rôzne obchody, reštaurácie a bary. Čas prenosu cca. desať minút jazdy.

vybavenie:

Tento luxusný rezort tvorí spoločný a priestranný hotelový komplex so sesterským hotelom Port Ghalib Resort.V rozsiahlej záhradnej oblasti sa niekoľko budov v arabskom štýle rozprestiera okolo umelého plaveckého bazénu so slanou vodou a nádherného komplexu sladkovodných bazénov. 2 vodné šmýkačky a lenivá rieka sú zábavné pre mladých a mladých v srdci.Okrem toho je k dispozícii elegantná lobby s recepciou a vstupnou halou, bezplatné Wi-Fi pripojenie, vodná fajka, hlavná reštaurácia, reštaurácia Lagoon "s bufetom vo večerných hodinách (sezónne otvorené len s rezerváciou) a Cardamom" à la carte ". carte na pláži (gg.Poplatok, s rezerváciou), Fattoush "(gg.Poplatok, s rezerváciou) a rôzne bary.Aj v letovisku je unikátne SPA RED SEA SPA "v RED SEA HOTELS Palace Port Ghalib".V bazéne, na pláži a lagúne sú k dispozícii slnečníky, ležadlá a vankúše bez príplatku.Osušky nájdete v praktickej taške na pláž vo svojej izbe.

miestnosť:

Celkom je 347 komfortných izieb vrátane 6 apartmánov. Všetky izby sú navrhnuté v stredomorskom štýle a majú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (sezónne a centrálne riadené), telefón, pripojenie na internet (za príplatok), satelitnú TV, trezor, minibar, kávovar/čaj (pri príchode neskôr. Geb.), balkón/terasa a výhľad do záhrady (DZG/EZG). Luxusné izby sú rovnako vybavené a majú výhľad na more (DZM/EZM). Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.

Šport a zábava:

Tenis, stolný tenis, biliard, mini golf 1 hodina na izbu/deň od 9:00 do 17:00 bezplatne, za poplatok, tobogány, 2 x týždenne 1 hodina prehliadka šnorchlovaním (bez vybavenia); každodennú animáciu a večerný program. Za poplatok: rôzne vodné športy, ako je jazda na kajaku, potápanie (potápačské centrum), mini golf, šnorchlovanie, procedúry v RED SEA SPA ".

All-inclusive:

Raňajky, obed a večera v bufetovej forme, neskoré raňajky raňajky, popoludnie 12:00 - 16:00 občerstvenie, káva a čaj, zmrzlina (14:00 - 16:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín do 24 hodín (nie v cene zahrnuté v cene : Reštaurácia À-la-carte, izbová služba, minibar, špeciálne kávy, čerstvé šťavy a alkoholické špeciality). 1 x týždenne à la carte večera v lagúne "(s rezerváciou.) Za príplatok dostanete aj dodatočné služby na mieste za príplatok .. All-inclusive náramok je povinný.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.8. - 5.9.2019
12 nocí
29.8. - 5.9.2019
7 nocí
5.9. - 12.9.2019
7 nocí
12.9. - 19.9.2019
7 nocí
19.9. - 26.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6