Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Port Ghalib Resort
* * * * *

28.11. - 12.12. Vybrať iný termín
502 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • WiFi v hale
  • Šnorchlovanie v mori
  • Tenisové kurty v hoteli
  • Tobogánov a Maxi Club


Miesto:

Tento rezort sa nachádza v rekreačnej oblasti Port Ghalib, severne od Marsa Alam a cca. 250 m od pláže. Na dlhom malebnom pobreží mólo umožňuje vstup do vody na kúpanie a šnorchlovanie, odporúčame vám kúpať sa. Neďaleko moderného prístavu nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a barov.vybavenie:

Tento rezort tvorí so sesterským hotelom Siva Port Ghalib spoločný priestranný hotelový komplex. V rozsiahlych záhradách je niekoľko budov zoskupených okolo umelej lagúny so slanou vodou s piesočnou plážou a okolo krásneho sladkovodného bazéna. 2 tobogány a lenivá rieka “poskytujú ďalšiu rozmanitosť.
K dispozícii je tiež elegantná vstupná hala s recepciou a vstupná hala s posedením, Wi-Fi pripojenie zdarma, shisha kútik, 1 hlavná reštaurácia, lagúna bufetová reštaurácia (otvorená sezónne, s rezerváciou), reštaurácia Cardamon à la carte (s výhradou, bez DPH). Poplatok) a Fattoush “(na objednávku, platí sa na mieste) a niekoľko barov, ako aj priestranné RED SEA SPA v RED SEA HOTELS Palace Port Ghalib, ktoré tiež patria do tohto hotelového komplexu.
Dáždniky, ležadlá a vankúše sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a v lagúne bez ďalších poplatkov. Osušky sú k dispozícii v praktickej plážovej taške na izbe.miestnosť:

Izby sú moderné a vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (sezónne aj centrálne), telefónom, pripojením na internet (za poplatok), TV, trezorom, minibarom. Kávovar/čajník (bezplatný v deň príchodu, potom geb. Geb.), Balkón/terasa s výhľadom do záhrady (DZG/EZG) alebo na lagúnu (DLZ/ELZ).
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Tenis, stolný tenis, biliard, minigolf za izbu 1 h/deň od 9:00 do 17:00 zdarma, potom za poplatok, tobogány, 2 x týždenne 1 hod. Prehliadka so šnorchlovaním (bez zariadenia); denná animácia a večerný program.
Za poplatok: rôzne vodné športy, ako napríklad potápanie (potápačské centrum), minigolf, šnorchlovanie, ošetrenie v RED SEA SPA ".Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

Aby bol dovolenkový týždeň vzrušujúci pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, detské kluby ETI Maxi ponúkajú pestrý program 7 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (otváracie hodiny sa môžu sezónne meniť) môžu opatrovatelia detí prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, popoludní 12:00 - 16:00 Občerstvenie, káva a čaj, zmrzlina (14:00 - 16:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 (nezahrnuté v cene all inclusive) : À la carte reštaurácia, izbová služba, minibar, špeciálne kávy, čerstvo vytlačené džúsy a alkoholické špeciality). Raz týždenne večere à la carte v lagúne (len pri res.).
Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Ďalšie informácie o programe all-inclusive, ako aj ďalšie služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
  • Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
  • Šnorchlovanie priamo na pobrežnom koralovom útese
  • Tenisové kurty v hoteli
  • Tobogánov a Maxi Club


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.11. - 12.12.2019
14 nocí
30.11. - 14.12.2019
14 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
5.12. - 14.12.2019
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}