Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Port Ghalib Resort
* * * * *

28.02. - 14.03.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
633 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
28.2. - 7.3.2019
7 nocí
28.2. - 14.3.2019
14 nocí
28.2. - 9.3.2019
9 nocí
7.3. - 21.3.2019
14 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • WiFi v hale
  • Šnorchlovanie v mori
  • Tenisové kurty v hoteli
  • Tobogánov a Maxi Club


Poloha: Tento rezort sa nachádza v stredisku Port Ghalib, severne od mesta Marsa Alam a približne 250 metrov od pláže. Na dlhom malebnom pobreží, mólo umožňuje vstup do vody pre plávanie a šnorchlovanie, odporúčame si kúpať topánky. Neďaleký moderný prístav má rôzne obchody, reštaurácie a bary.

Vybavenie: Tento rezort tvorí spoločný hotelový komplex "Siva Port Ghalib". V rozľahlých záhradách sa niekoľko budov združuje okolo umelého plaveckého bazénu so slanou vodou s piesočnatou plážou a okolo krásneho sladkovodného bazéna. 2 tobogány a "Lazy River" ponúkajú ďalšiu rozmanitosť.
K dispozícii je tiež elegantná lobby s recepciou a vstupnou halou s posedením, bezplatné Wi-Fi, shisha roh, 1 hlavná reštaurácia, bufetová reštaurácia "Lagoon" (sezónne otvorená, s rezerváciou), "Cardamon" a la carte reštaurácia Rezervácie, poplatky), rovnako ako "Fattoush" (s rezerváciou, splatné) a niekoľko bars.The RED SEA SPA sa nachádza tiež v RED SEA HOTELS "Palace Port Ghalib", ktorý patrí aj do tohto hotelového komplexu ".
Dáždniky, ležadlá a vankúše sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a lagúne bez príplatku. Osušky sú v praktickej taške na pláž vo vašej izbe.

Izby: Izby majú moderný dizajn a sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (centrálnou, sezónnou), telefónom, prístupom na internet (za poplatok), TV, trezorom, minibarom a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. , Balkón/terasa s výhľadom do záhrady (DZG/EZG) alebo výhľad na lagúnu (DLZ/ELZ).
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.

Športy: tenis, stolný tenis, biliard, minigolf 1 hod./Deň od 9:00 do 17:00 zdarma, potom s poplatkom, tobogány, 2 x týždenne 1 hodina šnorchlovanie s prehliadkou (bez vybavenia); každodennú animáciu a večerný program.
Za poplatok: rôzne vodné športy, ako je potápanie (potápačské centrum), mini golf, šnorchlovanie, procedúry v "RED SEA SPA".

Maxi Kids Club ETI Baby Service: Aby sa týždňový sviatok vzrušoval pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, ETI Maxi Kids Clubs ponúka pestrý program 7 dní v týždni. Od 10.00 do 17.00 hodín (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne), dieťa môže prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tá správna zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých veľmi malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s ETI Maxi Kids Club. Spoločnosť ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičiavanie kočíkov, ohrievač fliaš, hračky na plážovú pláž, WC, kanvica , Zmena tabuľky.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle, raňajky neskorých raňajok, popoludňajšia zmrzlina a občerstvenie, káva a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci (nie je zahrnutá v celodennej reštaurácii: a la carte reštaurácia , Izbová služba, minibar, špeciálne kávy, čerstvé šťavy a alkoholické špeciality). Raz týždenne à la carte večere v "lagúne" (len s res.).
Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Ďalšie informácie o programe all-inclusive, ako aj ďalšie služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom cez Egypt. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR