Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Jaz Maraya Family Resort
* * * * *

27.02. - 07.03. Vybrať iný termín
705 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto: Vynikajúca poloha priamo pri mori, v idylickom Madinat Coraya. Biela piesočná pláž v dlhodobom ťahané zálive je v dochádzkové vzdialenosti (plážový úsek hotelov priľahlých Jaz Lamayas). Transfer z letiska Marsa Alam je len cca. 15 minút.

Vybavenie: Hotelový komplex "Jaz Maraya Family Resort" bol kompletne prestavaný v rokoch 2018/19 a otvorený pre letnú sezónu 2019.
Moderný hotel v štýlovom prostredí s celkom 202 izbami ponúka najmä rôzne aktivity pre rodiny s deťmi, a je preto ideálny pre relaxačnú a relaxačnú dovolenku v Egypte.
Deti sa môžu zabaviť vo veľkom bazéne Splash-Kids so zábavnými vodnými hrami a oktupusovým toboganom, skokovou trampolínou, stavaním pieskových hradov na piesočnatom ihrisku (s požičovňou pieskových hračiek) alebo stráviť vzrušujúce hodiny v krásnom detskom klube. Na uvoľnenie pary môžete na veľkom vonkajšom ihrisku vyraziť na horolezectvo alebo hrať futbal.
Family chill-out oblasti, rodičia a deti môžu spoločne relaxovať a načerpať nové sily. Mier azyl dospelí môžu ochladiť v relaxačnej zóne dvoch hlavných bazény (v zime vyhrievaný) a ústup do chill-out oblasti na lagúne na pláži (len pre dospelých). Aj pije. Medzinárodná a miestnej kuchyne sú ponúkané v hlavnej reštaurácii formou bufetu. Pre mladších návštevníkov je detský bufet. Kulinársky vrcholom je návšteva jednej z troch špeciálnych reštaurácií "Nino je" a "Šofr" pre milovníkov talianskej a orientálnej kuchyne, rovnako ako "MoMo" pre ázijské kuchyne.
Plážové lehátka, dáždniky a osušky sú súčasťou bazénov a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Double Superior: Atraktívne navrhnuté double cca Superior. 42 m² sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, kozmetickým zrkadlom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, čaju/kávy, satelitný TV, mini bar (plnené denne s vodou zo zimného poplatok) a balkónom alebo terasou a majú bazén alebo do záhrady. Tiež nazvaný Young Travellerov izby k dispozícii (pre zákazníkov od 18 do 29 rokov a od leta 20).
Rodinná izba Katty (KWF): S podobnými funkciami ako rodinné izby, ale zariadené v populárnom štýle katta. Dáva srdcom detí biť rýchlejšie. Za príplatok je k dispozícii aj ako výhľad na bazén v rodinnej izbe Katt (KPW) alebo na Kattu rodinný výhľad na more (KWS).
Rodinná izba (DF2): Rodinné izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková superior, ale väčšie (asi 52 m²), obývacia izba/spálňa pre deti a spálňa oddelená dverami pre rodičov. Za príplatok je k dispozícii aj ako rodinná izba s výhľadom na bazén (FP2), rodinný výhľad na more s výhľadom na more (FS2) alebo rodinná izba s výhľadom na more (F2M).
Katta Deluxe Family Room (KWD): S podobnými funkciami ako Deluxe Family Rooms, ale zariadené v populárnom štýle katta. Dáva srdcom detí biť rýchlejšie. Za príplatok je k dispozícii aj ako Katta Deluxe Family Room s výhľadom na bazén (KPD) alebo Katta Deluxe Family Room Sea View (KWM).
Rodinná izba typu Deluxe (2DF): Rovnaké vybavenie ako rodinné izby, ale priestrannejšie (63 m²) a ďalšie pohodlné sedenie. Ako rodinný pokoj Deluxe Pool View (z FPD v lete 2020), s čiastočným výhľadom na more (2FW) alebo priamym výhľadom na more (F2D) rezervácie k dispozícii.
Deluxe Rodinná izba A (ADF): Rovnaké vlastnosti ako rodinná izba Deluxe (2DF), ale je k dispozícii s 2 dospelých a 3 deti alebo 2 dospelí, 2 deti a dieťa. Tretie dieťa potom spí v posteli rodičov alebo detskej postieľke.
Rodinná izba Super-Spar (SSF): Vybavená ako rodinné izby (DF2), ale obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Super Savings Room (SSZ): Vybavený ako Double Superior, ale obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Rodinný apartmán s výhľadom na more (2FM): Rovnaké ako v rodinných izbách, ale s vlastným bazénom a výhľadom na more. K dispozícii aj v obľúbenom katta štýle (FMK).
Apartmán typu Deluxe s výhľadom na more (SDM): Súčasťou apartmánov Deluxe je súkromný bazén a výhľad na oceán. Táto sada je k dispozícii aj v štýle katta (KSM).
Rodinná izba Superior detský bazén (FCS): rovnaké vybavenie ako rodinný pokoj superior, ale priamo na detský bazén.
Rodinná izba Deluxe detský bazén (FCD): rovnaké vybavenie ako rodinné izby typu Deluxe, ale priamo na detský bazén.

Pri rezervácii all-inclusive:
All-inclusive: Raňajky (7-10 hod), obed (12: 30-14: 30 hod) a večera (18: 30-21 hod) formou bufetu v hlavnej reštaurácii s vlastným detským kútikom pre tých najmenších a rôzne tematické večery.Neskoré raňajky od 10:30 do 11:30 v bare pri bazéne.Večere v à la carte reštaurácii "Sea Horse" (rezervácia vopred nutná), alebo Dine around (1x za pobyt v cene) v talianskej či orientálnej rezervačnom reštaurácie (za poplatok) .Nachmittags občerstvenie a zmrzlinu pre deti u a koláče byť pripravený v popoludňajších hodinách v rôznych variantoch a food court of Madinat Coraya ponúka občerstvenie, nealkoholické nápoje a dezerty na pláži v 12-17 radom miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov od 10 do 24 hodín v príslušnom otvorenom bare hotela.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Denná animácia pri bazéne a na pláži. Živá hudba a večerné zábavy.

Sports patria: aerobik, stolný tenis, futbal, plážový volejbal, bocce, šípky, biliard a vodný aerobik.
Zákazníci môžu využiť posilňovňu rezortu Jaz Samaya.
*************************
Neobmedzený voľný vstup do aquaparku Coraya. Celkovo 18 diapozitívov pre dospelých a deti (13 diapozitívov pre dospelých a 5 diapozitívov pre deti) poskytuje denne od 10-17 hodín (12-13 hodín diapozitívy sú zatvorené) pre skvelú vodnú zábavu (čiastočne vyhrievané v zime).
Medzi občerstveniami sú k dispozícii (od poludnia do 16 hodín), ako je pizza, sendviče a krep, ako aj nealkoholické nápoje a teplé nápoje (od 10 do 17 hodín).

Šport za poplatok: potápanie a vodné športy (za poplatok).

Detský program: "Katta je na dovolenke"
Drahé deti, viete, vlastne to, čo mám robiť zo všetkého najviac? Holiday samozrejme! Nepovedal si mi chcel navštíviť na pár dní v hoteli a robiť to so sebou na dovolenku spolu? Môžeme spolu hrať, Drotár, hádanky a čítanie príbehov. V noci sme rock mini disco. Každé dieťa dám osobné cestovný denník (iba pre rezervácie Katta izieb). No, znie takto? Teším sa na vás. Čoskoro dovidenia, váš Katta.
*********
Detský klub pre deti od 4 do 12 rokov a detské ihrisko.
Minidisco a detskej postieľky (v závislosti od dostupnosti). V reštaurácii vysoké stoličky a detské menu.
Hotel bohužiaľ neponúka stráženie detí.

Wellness: "mividaspa" (Jaz Malajsko) health club so saunou a masážami a kaderníctvo a kozmetický salón za príplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zadarmo v celom objekte.

Obchody, práčovňa a lekáreň (za poplatok).

Pripíše hotela: Visa, MasterCard, Amex

Poznámky: Upozorňujeme, že žiadne ďalšie occupancies možno požiadať!
*************
Pri výbere hotela a cieľového letiska nezabúdajte, že najmä pri kombinácii letov „Letisko Marsa Alam-Hotel Hurgada“ a naopak, „Letisko Hurgada a Hotel Marsa Alam“ je v niektorých prípadoch potrebné prekonať veľké vzdialenosti a očakáva sa dlhý transfer. potrebuje. Toto platí aj v prípade, že je tento hotel rezervovaný po plavbe po Níle.
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.
*************
2 izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii na vyžiadanie (Superior pokoj/prízemí s terasou).
*************
Rezort Jaz Maraya


Poznámka 2:
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2019/20 na strane 94.
Katalóg "Egypt · Tunisko" Summer 2020 na strane 92.
V katalógu "rodinnú dovolenku" na strane 246. 2020Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
27.2. - 7.3.2020
9 nocí
29.2. - 7.3.2020
7 nocí
5.3. - 12.3.2020
7 nocí
7.3. - 14.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}