Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Dream Lagoon Beach
* * * * *

03.02. - 10.02. Vybrať iný termín
555 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Dream Lagoon Beach

Pláž Dream Lagoon:

Poloha: Nachádza sa na súkromnej hotelovej piesočnatej pláže. Na letisko Marsa Alam je cca. 90 km, Hurghada letisko cca. 300 km od hotela. Do centra mesta sa dostanete po cca km 20th

Poznámky: Národná klasifikácia 5 star víno je zahrnutá len s jedlom.

Vybavenie: Tento luxusný rezort pozostáva z celkom 252 izieb a ponúka lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), prístup WLAN (za poplatok), reštaurácia Coral, a la carte reštaurácia Laguna Fish (platí sa, rezervácia je nutná) ), niekoľko barov, bankomat, knižnica, kaderníctvo, obchody, služba prania/žehlenia a lekárska služba (za poplatok).V priestrannom kúpeľnom a wellness centre si môžete oddýchnuť pri rôznych procedúrach (za poplatok).V pestrofarebne upravených záhradách je atraktívna krajinná bazéna s 5 bazénmi (2 z nich sú vykurované v zime), vrátane 2 sladkovodných bazénov a snack bar pri bazéne.Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Ubytovanie v rodinnom dome: Svetlé, elegantné dvojlôžkové izby (DR) s dome strop cca. 35 metrov štvorcových a vybavené sprchou/WC, fénom, satelitný TV, telefón, trezor (v cene), minibar (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok), klimatizáciou a balkónom. Voliteľne možno rezervovať na strane bazéna (DZP), alebo výhľadom na more (DZM). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: stolný tenis, kúpele so saunou, parným kúpeľom, wellness a kozmetické aplikácie. Kite surfing a potápanie sú ponúkané miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Pre mladších hostí stredisko ponúka sladkovodný detský bazén a medzinárodný detský klub

Popis regiónu: Egypt - Krásne krištáľovo čisté more a úchvatný podmorský svet fascinujú každého turistu. Či už ste slúžka na slnko, draci surferov, šnorchlovanie alebo potápači, tu zažijete nezabudnuteľnú dovolenku.

Váš rezort Marsa Alam - bývalá rybárska dedina na juhu Egypta je ideálna pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a potápačov. S nádherným horským pozadím v pozadí sú krásne piesočné pláže, tyrkysové vody a nádherné, pestré koralové útesy, ktoré sú predpokladom nezabudnuteľnej dovolenky.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.5. - 12.5.2021
7 nocí
5.5. - 13.5.2021
7 nocí
5.5. - 12.5.2021
7 nocí
6.5. - 14.5.2021
7 nocí
7.5. - 15.5.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}