Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Flamenco Beach & Resort
* * * * *

29.02. - 07.03. Vybrať iný termín
306 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel je rozdelený na pláž a rezort sa nachádza v pokojnej a priamo na krásnom neporušený koralový útes mimo Quseir. Prístup k útesu je cez široký mólo. Neďaleké mesto El Qusier sa dostanete denným hotelovým kyvadlovým autobusom (za poplatok) do cca. 7 km. Čas prepravy z letiska Marsa Alam je cca. 60 minút jazdy autom.

Vybavenie: Tento veľmi osobne riadený hotel sa skladá z dvoch budov oddelených ulicou.Rezortná budova s ​​vlastnou recepciou je vzdialená asi 200 metrov od pláže.Komplex ponúka svojim hosťom 320 izieb, lobby bar, obchody a bankomat so zmenou funkcie.Má tiež hlavnú reštauráciu s nefajčiarskym priestorom, reštauráciu à la carte, ktorá ponúka jedlá talianskej a medzinárodnej kuchyne.V krásnej a priestrannej záhrade (20 000 m²) sa nachádzajú 3 bazény so sladkou vodou (z ktorých jedna je vykurovaná v zime), 2 samostatnými detskými bazénmi, slnečnou terasou a bazénom.Na vlastnej pláži hotela a pri bazénoch sú k dispozícii lehátka, uteráky a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby v budove rezortu majú kúpeľňu so sprchou/WC a sušičom vlasov, individuálne regulovanú klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, mini chladničku, trezor, balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby v budove rezortu, ale nachádzajú sa v budove pláže a majú výhľad na more.
Izba Super-Spar: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale bez balkóna alebo terasy a obmedzený kontingent.
Rodinná izba: S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby sú trochu priestrannejšie s posteľou typu king a dvoma oddelenými posteľami. Rodinné izby majú balkón alebo terasu.

Pri rezervácii all-inclusive:
HB: raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive: raňajky, obedy a večere, popoludňajšie občerstvenie pri alkoholických a nealkoholických nápojoch od 11 do 23 hodín pri bazéne a lobby bare.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Animácia, večerná zábava a beduínsky stan.

Šport zahrnutý: gymnastika, vodný aerobik, vodný volejbal, plážový volejbal, vodné pólo, stolný tenis, záhradné šachy a futbal.

Šport za poplatok: osvetlený tenis, biliard a požičovňa bicyklov. Potápačské stredisko SSI s nemecky hovoriacimi zamestnancami.

Detský program: Detský klub (počas prázdnin), 2 detské ihriská a stráženie detí (na vyžiadanie a za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo vstupnej hale za poplatok.

Hotel lekár, izbový servis, práčovňa. ATM.

Credit hotel: Visa/MasterCard/Diners Club.

Poznámky:
Vzhľadom k tomu, že útesy čiastočne rastie do oblasti pláže, odporúčame nosiť kúpacie topánky.

Pri výbere hotela a cieľového letiska nezabúdajte, že najmä pri kombinácii letov „Letisko Marsa Alam-Hotel Hurgada“ a naopak, „Letisko Hurgada a Hotel Marsa Alam“ je v niektorých prípadoch potrebné prekonať veľké vzdialenosti a očakáva sa dlhý transfer. potrebuje. Toto platí aj v prípade, že je tento hotel rezervovaný po plavbe po Níle.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Na požiadanie sú k dispozícii 4 bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2:
KM 7 SK QUSEIR-SAFAGA ROAD
84712 Marsa Alam/El Quseir
EGYPT
0.020 do 653.350.200
0020-653350211

Poznámka sezóny: Hotel RMFA33 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.2. - 7.3.2020
7 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
7.3. - 14.3.2020
7 nocí
14.3. - 21.3.2020
7 nocí
21.3. - 28.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}