Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Grand Resort
* * * * *

18.01. - 01.02.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
424 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
18.1. - 1.2.2019
14 nocí
19.1. - 2.2.2019
14 nocí
24.1. - 2.2.2019
9 nocí
24.1. - 31.1.2019
7 nocí
VÝHODY ETI
  • Kostenfreies WLAN
  • Šport a aktívny
  • Jednorazový plast bez obsahu
  • Single s dieťaťom
  • Neskoré odhlásenie


ETI INFO
  • Očarujúca atmosféra od 1001 nocí
  • priestranný bazén
  • Právo v Grand Mall
  • Wi-Fi v hale


Miesto:

Hotel v maurskom štýle má 828 izieb a je oddelený priľahlým Grand Mall "a jedna ulica od sesterského hotela Grand Hotel". Grand Mall má rôzne reštaurácie, kaviarne, bary, obchody a zábavné zariadenia a pláž hotela Grand je vzdialená 150 metrov. Centrum mesta Hurghada je vzdialené asi 10 km a ľahko sa dostanete každodenným bezplatným autobusom.

vybavenie:

Vo vkusne zariadenej lobby nájdete recepciu (nemecky hovoriaca), lobby bar s 24 hodinovým servisom a zákaznícky servis.Hotelový komplex má 2 hlavné reštaurácie a 3 on-la-carte reštaurácie, ako aj 5 ďalších reštaurácií v Grand Mall a rôznych barov.Grand Resort má dobre zariadenú konferenčnú miestnosť.Pozývacia kúpacia oblasť pozostáva z 3 rozsiahlych sladkovodných bazénov a 2 detských bazénov, v zime sa môže zohrievať jeden dospelý a jeden detský bazén.Je obklopený slnečnou terasou, k dispozícii sú tiež 2 snack bary, reštaurácia s bazénom a pergola baru ".V spoločnosti Club Orange sa nachádza teatime.V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše a slnečníky, ako aj na pláži sesterského hotela Grand Hotels ".Osušky sú v pohodlnej plážovej taške vo vašej izbe.V susednom Grand Mall sa nachádza niekoľko prehliadok, reštaurácie, internetová kaviareň a biliardová kaviareň a mini market (všetky za poplatok).

miestnosť:

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, SAT.TV, chladnička, trezor, sušič vlasov, posedenie a balkón/terasa.Luxusné izby (DZX) majú výhľad na bazén alebo záhradu.Jazdecké suity (DZJ/EZJ) majú výhľad na bazén alebo do záhrady a sú väčšie.Štandardné izby (DSB) sa nachádzajú na pozemku (zadná strana hotela) a majú výhľad na ulicu.Veľká suita (DSD) má väčšiu spálňu a oddelenú obývaciu izbu.Pri rezervácii štandardu u.Izba Deluxe, Junior Suite a veľká suita s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami, s manželskou posteľou a možnosťou prístelky.Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké základné vybavenie, ale majú aj samostatnú spálňu s prepojovacími dverami.

Šport a zábava:

Medzinárodný animačný program počas dňa, bazénové hry, stolný tenis; Za poplatok: masáže, biliard a v hoteli Grand "ďalšie sauny, jacuzzi, fitness centrum, 2 tenisové kurty s reflektormi, rôzne plážové hry, bezplatný transfer do potápačského centra.

All-inclusive:

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v hlavných reštauráciách, zatiaľ čo v bare pri bazéne nájdete rôzne občerstvenie, kávu, čaj a koláče. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR