Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Grand Makadi
* * * * *

18.01. - 01.02.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
470 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
18.1. - 1.2.2019
14 nocí
19.1. - 2.2.2019
14 nocí
19.1. - 31.1.2019
12 nocí
24.1. - 31.1.2019
7 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • Poollandschft renovovaný v lete 2016
  • ideálny pre šnorchlovanie: horný, koralový útes bohatý na druhy
  • WiFi v hale
  • Priestranný, dobre udržiavaný komplex
  • 4 špeciálnych reštaurácií


Poloha: "Grand Makadi" má celkom 302 izieb a nachádza sa 30 km južne od Hurghady. Čas prepravy do hotela je asi 30 minút. Plážová promenáda vedie k susedným RED SEA HOTELS "Makadi Palace", "Makadi Spa" a "Sunwing Waterworld Makadi". Priamo pred rozsiahlou súkromnou plážou nájdete koralový útes s veľkým množstvom druhov, tu môžete bezbariérový šnorchl, 75 m dlhú módu vedú cez útes (odporúčané kúpacie topánky) do hlbšej vody. K dispozícii je pravidelný, bezplatný autobusový transfer do "Grand Mall" v Hurghade.Izby: Luxusné izby (DZX/EZX) sú komfortne a pohodlne zariadené, s vaňou, WC, fénom, chladničkou, satelitnou televíziou, telefónom, trezorom, klimatizáciou (sezónne) a balkónom. Junior suites (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú väčšie s pohodlným posedením. Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké vybavenie a majú ďalšiu spálňu. Vily s prístupom na bazén (DVI) majú ďalší výhľad na bazén alebo priamy prístup do bazéna. Pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby majú izby manželskú posteľ a prístelku.

Športy: plážový volejbal, aerobik, vodná aerobik, vodné pólo, športové aktivity; Má tiež denný meniaci sa večerný zábavný program a živú hudbu. Poplatok: 6 tenisových kurtov s/bez svetlometov, futbalový a fitness klub v Makadi Mall, Aquarius potápačská škola na promenáde.

Maxi Kids Club ETI Baby Service: Aby sa týždňový sviatok vzrušoval pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, ETI Maxi Kids Clubs ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemeckí hovoriaci pracovníci v oblasti starostlivosti o deti môžu každý deň prichádzať s niečím novým, pre všetky vekové skupiny existuje primeraná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. Spoločnosť ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičiavanie kočíkov, ohrievač fľašiek, hračky na plážovú pláž, WC, kanvica , Zmena tabuľky.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All inclusive: raňajky, obed, večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina, pečivo a popoludňajšia káva/čaj. K dispozícii sú tiež reštaurácie a la carte v hoteli, thajskej a botanickej à la carte v "Makadi Palace" a v "Makadi Mall", z ktorých si môžete vybrať (niektoré menu a nápoje za poplatok). V rôznych baroch v hoteli sú miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Ďalšie informácie a doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie na RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR