Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Grand Makadi
* * * * *

14.11. - 21.11. Vybrať iný termín
527 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • ideálne pre šnorchlovanie: horný, koralový útes bohatý na druhy
  • WiFi v hale
  • Priestranný, dobre udržiavaný komplex
  • 4 špeciálnych reštaurácií


Miesto:

Grand Makadi má celkom 302 izieb a nachádza sa 30 km južne od Hurghady. Doba transferu do hotela je cca. 30 minút. Promenáda vedie do priľahlých hotelov RED SEA Makadi Palace, Makadi Spa a Sunwing Waterworld Makadi. Priamo pred rozsiahlou súkromnou plážou nájdete koralový útes s veľkou rozmanitosťou druhov, tu si môžete bezstarostne šnorchlovať, cca. 75 m dlhé mólo vedie cez domový útes (odporúča sa kúpacia obuv) do hlbšej vody.
K dispozícii je pravidelná bezplatná autobusová doprava do Grand Mall v Hurghade (rezervujte si vopred).vybavenie:

Unikátna architektúra a harmónia farieb na vonkajších frontoch dávajú komplexu neporovnateľnú atmosféru. Hotelový komplex pozostáva z veľkého počtu vzájomne prepojených budov. Súčasťou komplexu je lobby s recepciou (nemčina), lobby bar, mini market, veľké terasy a bary s výhľadom na krásnu záhradu a sezónne vyhrievaný sladkovodný bazén.
Objavte kulinársku rozmanitosť: medzinárodný bufet, talianske pochúťky, sendviče alebo orientálne špeciality - Grand Makadi ponúka niečo pre každý vkus. Lobby bar a izbová služba (za poplatok) sú k dispozícii 24 hodín denne.
Plážové ležadlá, vankúše a slnečníky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži, osušky sú v plážovej taške na izbe. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.miestnosť:

Izby Deluxe (DZX/EZX) sú komfortne a komfortne zariadené, kúpeľňa, WC, fén, chladnička, satelitná TV, telefón, trezor, klimatizácia (sezónne) a balkón sú súčasťou štandardného vybavenia.
Suity Junior (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú väčšie a majú pohodlné posedenie.
Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké vybavenie a majú aj ďalšiu spálňu. Izby pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby majú manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Plážový volejbal, aerobik, aquagym, vodné pólo, športové aktivity; Ponúka tiež denný zábavný program a živú hudbu. Poplatok: 6 tenisových kurtov s/bez reflektorov, futbalových a fitnes klubov v Makadi Mall, Aquarius Diving Club "Potápačské centrum na promenáde (pod Sunwing Waterworld Makadi").Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obed, večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina, pečivo a popoludní káva/čaj. Na mieste nájdete aj à la carte reštaurácie, thajskú a botanickú à la carte reštauráciu Makadi Palace a Makadi Mall (niektoré s ponukou jedál a nápojov za poplatok). V rôznych baroch v hoteli sa nachádzajú miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10:00 do 12:00.
Vyžaduje sa primeraná skriňa na večeru. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií a doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • WiFi v hale
  • Priestranný, dobre udržiavaný komplex
  • Priamo na pobreží Červeného mora
  • 4 špeciálnych reštaurácií


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Hamburgu
v dvojlôžkovej izbe Deluxe
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.11. - 21.11.2019
7 nocí
17.11. - 24.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
24.11. - 1.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6