Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel The Grand Makadi
* * * * *

11.04. - 25.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
805 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
11.4. - 25.4.2019
13 nocí
26.4. - 10.5.2019
13 nocí
2.5. - 10.5.2019
7 nocí
2.5. - 11.5.2019
9 nocí
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • ideálne pre šnorchlovanie: horný, koralový útes bohatý na druhy
  • WiFi v hale
  • Priestranný, dobre udržiavaný komplex
  • 4 špeciálnych reštaurácií


Miesto:

Grand Makadi má celkom 302 izieb a nachádza sa 30 km južne od mesta Hurghada. Čas prepravy do hotela je cca. 30 minút. Pobrežie vedie do priľahlých hotelov RED SEA HOTELS Makadi Palace, Makadi Spa a Sunwing Waterworld Makadi. Priamo pred rozsiahlou súkromnou plážou nájdete koralový útes s veľkou rozmanitosťou druhov, tu môžete bezbariérový šnorchl, cca. 75 m dlhá móla vedie cez domáci útes (odporúčané kúpacie topánky) do hlbšej vody. K veľkému nákupnému centru v Hurghade sa pravidelne dostanete bezplatnej autobusovej dopravy.vybavenie:

Unikátna architektúra a harmónia farieb na vonkajších frontoch dávajú komplexu jedinečnú atmosféru.Hotelový komplex sa skladá z veľkého počtu vzájomne prepojených budov.Komplex zahŕňa lobby s recepciou (nemecky hovoriaci), lobby bar, mini market, veľké terasy a bary s výhľadom na krásnu záhradu a sezónne vyhrievaný sladkovodný bazén.Objavte kulinársku rozmanitosť: medzinárodný bufet, talianske pochúťky, sendviče alebo orientálne špeciality - Grand Makadi ponúka niečo pre každý vkus.Lobby bar a izbová služba (za poplatok) sú k dispozícii 24 hodín denne.Plážové lehátka, vankúše a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži, osušky nájdete v plážovej taške na izbe.Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.miestnosť:

Luxusné izby (DZX/EZX) sú komfortne a pohodlne zariadené, súčasťou štandardného vybavenia sú kúpeľňa, WC, sušič vlasov, chladnička, satelitná televízia, telefón, trezor, klimatizácia (sezónne) a balkón. Jazdecké suity (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú väčšie s pohodlným posedením. Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké vybavenie a majú ďalšiu spálňu. Vily s prístupom k bazénu (DVI) majú ďalší výhľad na bazén alebo priamy prístup do bazéna. Pre 2 dospelých a 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby majú izby manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Plážový volejbal, aerobik, aquagym, vodné pólo, športové aktivity; Má tiež denný meniaci sa večerný zábavný program a živú hudbu. Poplatok: 6 tenisových kurtov s/bez svetlometov, futbalový a fitness klub v Makadi Mall, Aquarius potápačská škola na promenáde.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obed, večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina, pečivo a popoludňajšia káva/čaj. K dispozícii sú aj à la carte reštaurácie na mieste, thajské a botanické à la carte v Makadi Palace a Makadi Mall (niektoré s ponukou jedál a nápojov za príplatok). Na rôznych baroch v hoteli sa nachádzajú miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníka je povinné. Ďalšie informácie a doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • WiFi v hale
  • Priestranný, dobre udržiavaný komplex
  • Priamo na pobreží Červeného mora
  • 4 špeciálnych reštaurácií


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR