Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

The Breakers Diving & Surfing Lodge
* * * * *

06.12. - 13.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
569 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
6.12. - 13.12.2018
7 nocí
8.12. - 15.12.2018
7 nocí
9.12. - 16.12.2018
7 nocí
13.12. - 20.12.2018
7 nocí

EGYPT 1. "WATER SPORTS LIFESTYLE HOTEL" ... KITESURF SPOT V BLÍZKOSTI ...Poloha: priamo na súkromnej pláži s útesom. Kúpalisko (dlhé asi 420 m) uľahčuje vstup do mora. Je to asi 45 km od mesta Hurghada. Čas prepravy z letiska: približne 60 až 100 minút.

Vybavenie: Moderný hotel s 173 izbami v dvojposchodovej budove, recepcia, výťah, internetový kútik a Wi-Fi v celom objekte, nefajčiarska reštaurácia s terasou a výhľadom na more, strešná terasa s barom a novou jogu, Bar s tanečným parketom, plážový bar pri mori a lounge bar. V dobre udržiavanej vonkajšej oblasti sa nachádza sladkovodný bazén. Plážové stoličky, vankúše, dáždniky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Ubytovanie: Moderne zariadené dvojlôžkové izby (A1-2A) s minibarom (za poplatok), klimatizácia/kúrenie, trezor, satelitná TV s plochou obrazovkou, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov, balkón a výhľad na more. Voliteľne izba Economy (A1-2S) s výhľadom na bazén alebo golfové ihrisko, s iným vybavením ako A2A, je možné rezervovať. Životný štýl izba Superior (A1-2C): väčšia rohová izba s espresso, županmi a veľkým sprchovým kútom, inak A2A. Ponúkajú nasledujúce služby: 1 fľašu vody denne a 1 fľašu vína týždenne v izbe, 1x týždenne raňajková služba na izbe, 1x týždenne jazda na koni alebo pedikúru.

Potravinársky nápoj: polpenzia. Raňajky a večere formou bufetu. Grilovanie na pláži.

Zábava: plážový bar v hoteli Panoramasteg je ideálny pre chill-out nápoje, strešný bar poskytuje pokojné hodiny pod hviezdnym stanom a útesový bar je ideálny pre párty a tanečné (lounge bar a tanečný parket).

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Plne vybavená posilňovňa. Za poplatok: biliard, 18 jamkové golfové ihrisko, plachtenie s katamaránmi, kitesurfing, plachtenie, squashový kurt (vzduch-klimatizácia), potápačské centrum "ORCA Dive Club", jóga (2x denne, 6x týždenne). Tenis v susedných hoteloch.

Wellness: V cene: Strešná sauna s panoramatickým výhľadom na more. Za poplatok: kozmetický salón, thajská masáž. V Thalasso Centre "The Cascades Spa Thalasso" parný kúpeľ, kozmetické procedúry, masáže a vírivka.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky. Doktor je k dispozícii v hoteli.

Pripomenutie rezervácie:

Súkromný prevod na váš hotel rezervovateľný (38738D)

Deti do 5 rokov v posteli rodičov.Výhoda úspor: Do 30% zľava predčasného vtáka Superplus v určitých termínoch nájdete v cenovej časti.

Športové partneri

7BFT Kite House S38060 A-E
(Kitesurfing): Stanica kite asi 1,3 km od hotela. K dispozícii je kyvadlová doprava.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR