Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Sunwing Waterworld Makadi
* * * * *

18.07. - 18.07. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • obrovský bazén s aquaparkom
  • ETI Maxi detský klub
  • WiFi v hale


Miesto:

Jediný hotel RED SEA HOTELS s aquaparkom sa nachádza priamo na súkromnej pláži v zálive Makadi (odporúča sa kúpacia obuv) a ponúka impozantný výhľad na celý záliv Makadi. Priamo na pláži nájdete koralový útes, tu si môžete bezstarostne šnorchlovať. Sunwing Waterworld je spojený s kúpeľmi Makadi, Makadi Palace a Grand Makadi cez pobrežnú promenádu. Môžete tiež navštíviť Makadi Mall, kde nájdete obchody, bary a reštaurácie, alebo využiť pravidelnú bezplatnú autobusovú dopravu (odporúčame rezerváciu) do Grand Mall v cca. Mesto Hurghada je vzdialené 30 km.vybavenie:

Luxusný rezort, postavený na rôznych úrovniach v orientálnom štýle, má priestrannú vstupnú halu s recepciou a lobby barom a tiež rôzne špecialitné reštaurácie a bary s vnútorným a vonkajším posedením. Večerná zábava sa ponúka v prehliadke na nábrežnej promenáde. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
V rozmanitých upravených terénoch sa nachádza obrovský aquapark s celkovým Schlernom 515 m, ktorý sa skladá z najrôznejších vodných kĺzačov, vodopádov, rôznych plaveckých bazénov s vlnami a bez nich a Flow Rider. Niektoré bazény sú v zime vyhrievané. Osušky, plážové lehátka, vankúše a dáždniky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži. V blízkosti relaxačného bazéna nájdete lekárne a menšie obchody.miestnosť:

Komfortné junior suity (DZJ/EZJ) majú 1 spálňu s posedením, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, minibar, LCD TV so satelitným príjmom, telefón, trezor, klimatizáciu (sezónne) a balkón.
Rodinná izba je vybavená ako junior suite.
Veľká suita (DSD) ponúka väčší obytný priestor s oddelením miestnosti (spojovacie dvere).
Suita Happy Baby (JHB) je ideálna pre páry s malými deťmi a má malé detské detaily, ako aj malú záhradu s plotom.
Rodinné izby až pre 6 osôb, ktoré majú 1 spálňu a 1 obývaciu izbu/spálňu (niektoré s optickým deličom miestností), sa nachádzajú v prístavbe rodinného penziónu Sunwing Family Star (rezervácia s kódom hotela: HRGFAM) 3 dospelí a 1, 2 alebo 3 deti alebo 3 dospelé osoby sú vybavené 1 manželskou posteľou, 2 samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou.Šport a zábava:

Aerobik, aquagym; večerný zábavný program so živou hudbou a predstaveniami. Za poplatok: biliard, stolný tenis, videohry a tenisový kurt Makadi Mall, futbalové ihrisko, klub zdravia. Potápačské centrum Aquarius Diving "je na konci promenády priamo na pláži.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, rovnako ako menu v reštauráciách à la carte (niektoré s príplatkom) alebo navštívte reštauráciu à la carte v Makadi Mall, ktorá ponúka francúzsku, taliansku, orientálnu, čínsku alebo indickú kuchyňu , Nápoje za poplatok. Občerstvenie počas dňa, oblátky popoludní, zmrzlina, káva/čaj. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Nosenie náhrdelníka je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a doplnkových službách za príplatok nájdete na stránke.Katalóg zdôrazňuje:
  • obrovský bazén s aquaparkom
  • ETI Maxi detský klub
  • WiFi v hale
  • Šnorchlovanie na útese domu


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Kolína
v junior suite double
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.11. - 10.11.2019
7 nocí
10.11. - 17.11.2019
7 nocí
14.11. - 21.11.2019
7 nocí
17.11. - 24.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6