Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Sunwing Waterworld Makadi
* * * * *

17.01. - 24.01.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
502 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
18.1. - 1.2.2019
14 nocí
19.1. - 2.2.2019
14 nocí
19.1. - 31.1.2019
12 nocí
24.1. - 31.1.2019
7 nocí
VÝHODY ETI
  • Kostenfreies WLAN
  • Šport a aktívny
  • aquapark
  • Single s dieťaťom
  • Neskoré odhlásenie


ETI-INFO
  • Obrovský bazén s aquaparkom
  • eti Maxi Detský klub
  • Voľný WiFi v lobby


Miesto:

Jediný hotel RED SEA HOTELS s aquaparkom sa nachádza priamo na súkromnej pláži na Makadi Bay (doporučené kúpele). V prednej časti pláže nájdete koralový útes, kde si môžete šnorchlovať a potápať bezstarostne. Sunwind Waterworld je spojený s Makadi Spa, Makadi Palace a Grand Makadi cez pobrežnú promenádu. Navštívte tiež obchod Makadi, kde nájdete obchody, bary a reštaurácie alebo využite bezplatný autobusový transfer do Grand Mall. Hurghada je vzdialený 30 km.

vybavenie:

Luxusný rezort, postavený na rôznych úrovniach v orientálnom štýle, má priestrannú lobby s recepciou a lobby barom.K dispozícii je tiež široká škála špecializovaných reštaurácií a barov s vnútorným a vonkajším posedením.Večerné zábavy sa ponúkajú v prehliadke na nábrežnej promenáde.V zariadení Loggy je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie.V rôznorodých krajinných oblastiach sa nachádza obrovský aquapark s celkovou vodnou hladinou 515 m, pozostávajúcou z najrôznejších tobogánov, vodopádov, rôznych bazénov s vlnami a bez nich a prietokového jazdec.Niektoré bazény sú v zime vyhrievané.Osušky, plážové lehátka, vankúše a dáždniky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.V blízkosti relaxačného bazéna sa nachádza lekáreň a menšie obchody.

miestnosť:

Komfortné juniorské suity (DZJ/EZJ) majú 1 spálňu s obývacou časťou, vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, minibarom, LCD plochým SAT.TV, telefón, trezor, klimatizácia (sezónne) a balkón.Rodinná izba je vybavená ako junior suite.Grand Suite (DSD) ponúka väčší obytný priestor s optickou separáciou.Happy Baby Suite (JHB) je pre páry s malými deťmi a má malé detské detaily, rovnako ako malú záhradnú plochu s plotom.Rodinné izby až pre 6 osôb, ktoré majú 1 spálňu a 1 obývaciu izbu/spálňu (čiastočne optický rozdeľovač izieb), sa nachádzajú v prílohe Sunwing Family Star "(hotelový kód: HRGFAMAT).S dokumentom. s 2 alebo 3 dospelými 1, 2 alebo 3 deťmi alebo 3 dospelými, izby sú vybavené 1 manželskou posteľou, 2 samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou.

Šport a zábava:

Aerobik, aquagym; večerný zábavný program so živou hudbou a vystúpeniami. Za poplatok: biliard, stolný tenis, videohry a tenisový kurt v Makadi Mall, futbalové ihrisko, potápačské centrum Aquarius Potápanie priamo na pláži.

All-inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, rovnako ako menu v reštauráciách à la carte (niekedy za príplatok) alebo navštívte jednu z reštaurácií a la carte v Makadi Mall "s francúzštinou, talianskou, orientálnou Čínska alebo indická kuchyňa, nápoje za poplatok, denné občerstvenie, popoludňajšie oblátky, zmrzlina, káva/čaj, miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10:00 do polnoci Povinné all-inclusive náramok je povinné.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR