Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Sunwing Waterworld Makadi
* * * * *

16.11. - 23.11. Vybrať iný termín
612 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Výhody ETI:
 • Ranný vták 40%
 • Single s dieťaťom
 • Kostenfreies WLAN
 • Šport a aktívna
 • Plážové osušky zadarmo, plážové ležadlá, vankúše, slnečníky
 • deti zľava

ETI tipy:
 • Obrovské kúpalisko s aquaparkom
 • ETI Maxi Kids Club
 • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
 • Šnorchlovanie na útesoch domu
 • Jednorazové plastové zdarma *

Miesto:
Jediný hotel RED SEA HOTELS s aquaparkom sa nachádza priamo na súkromnej pláži v zátoke Makadi (odporúča sa kúpacia obuv). Pred plážou nájdete koralový útes, kde sa môžete šnorchlovať a bezstarostne potápať. Sunwing Waterworld je pri pobreží spojený s kúpeľmi Makadi, Makadi Palace a Grand Makadi. Môžete tiež navštíviť obchodný dom Makadi, kde nájdete obchody, bary a reštaurácie alebo využiť bezplatnú autobusovú dopravu do Grand Mall v cca. Hurgada je vzdialená 30 km. Čas transferu na letisko cca. 30 minút.

vybavenie:
Luxusný rezort postavený na rôznych úrovniach v orientálnom štýle má priestrannú vstupnú halu s recepciou a lobby bar.K dispozícii je tiež široká škála špeciálnych reštaurácií a barov s vnútorným a vonkajším posedením.Večerné zábavy sa ponúkajú v prehliadke na nábrežnej promenáde.Vo vstupnej hale je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V rozmanitých krajinných oblastiach sa nachádza obrovský aquapark s celkovou Schlern 515 m, ktorý sa skladá z najrozmanitejších tobogánov, vodopádov, rôznych bazénov s vlnami a bez nich a Flow Rider.Niektoré bazény sú v zime vyhrievané.Uteráky, plážové ležadlá, vankúše a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.V blízkosti relaxačného bazéna nájdete lekáreň a menšie obchody.

miestnosť:
Komfortné junior suity (DZJ/EZJ) majú 1 spálňu s posedením, kúpeľňu/sprchu, WC, sušič vlasov, minibar, LCD sat.TV, telefón, trezor, klimatizácia (sezónne) a balkón.Rodinná izba je vybavená ako junior suite.Veľká suita (DSD) ponúka väčší obytný priestor s oddelením miestnosti (spojovacie dvere).Suita Happy Baby (JHB) je ideálna pre páry s malými deťmi a má malé detské detaily, ako aj malú záhradu s plotom.Rodinné izby až pre 6 osôb, ktoré majú 1 spálňu a 1 obývaciu izbu/spálňu (niektoré s optickým deličom miestnosti), sa nachádzajú v prílohe Sunwing Family Star "(Rezervácia s kódom hotela: HRGFAMAT).Na obsadenie 2 alebo 3 dospelých a 1, 2 alebo 3 detí alebo 3 dospelých majú izby 1 manželskú posteľ, 2 samostatné postele a rozkladaciu pohovku.

Šport a zábava:
Aerobik, aquagym; večerný zábavný program so živou hudbou a predstaveniami. Za poplatok: biliard, stolný tenis, videohry a v Makadi Mall tenis, futbalové ihrisko, klub zdravia. Centrum potápania Aquarius Diving “je na konci promenády priamo na pláži.

Detský klub Maxi:
ETI Maxi Kids Club ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (sezónne otváracie hodiny) môže nemecký hovoriaci opatrovateľ prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu tá správna zábava. Služba ETI Baby Service pre všetkých najmenších hostí ETI má pripravené rôzne detské potreby, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti (viac informácií s. 14).

Jedlo a pitie:
Hotel ponúka jedlá all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci v cene.

Výber z raňajok:
Veľmi bohaté raňajky formou bufetu v reštauráciách Sun, Sea a Fino. Ráno sa podávajú raňajky v reštaurácii Sun a pre neskorých stúpencov si môžete pochutnať na Crepe & Sweets.

Ponuka obedov:
Bohaté all-inclusive bufety v reštauráciách Sun & Sea. All-inclusive obedy ponúkajú tieto a-la-carte reštaurácie: La Terraza (talianska), nemecká, ostrov Kebab (gril) a mexická.

Večera:
Medzinárodné večere formou bufetu v reštauráciách mora a slnka. V reštaurácii Tropical si môžete vychutnať chutné večere. Paušálne večere ponúkajú tieto reštaurácie a-la-carte: ostrov Kebab (grilovanie), Fino (stredomorské), La Terraza (talianske), mexická a nemecká kuchyňa. Možné neskoré večere v reštaurácii Sun.

Večera v obchodnom dome Makadi:
V obchodoch Makadi sú reštaurácie otvorené od 18:00 do 21:00. K dispozícii sú tieto reštaurácie:
 • La Maison de Paris - Francúzska reštaurácia a-la-carte
 • Golden Dragon - čínska reštaurácia a la carte
 • Bombaj - indická reštaurácia A-la-carte
 • Mafia - talianska reštaurácia a la carte
 • Tam Tam - Orientálna reštaurácia A-la-Carte - Vodná fajka (za poplatok)
 • Gaucho Strak House - Jedlá a nápoje za poplatok
 • Smak Fish - čerstvé rybie jedlá (za poplatok)
 • Makadi Gelateria - Domáca zmrzlina (za poplatok) od 14:00 do 22:00
Vo všetkých o.a. Nápoje sú nápoje za poplatok. Stôl si môžete rezervovať v hotelovej hale medzi 10:00 a 12:00, alebo na recepcii Makadi Mall medzi 17:30 a 21:30.

Pre hlad medzi:
Celodenné občerstvenie v africkom bare od 12:30 do 16:00.

Bary:
BAZÉN RELAX
ZAŤAŽENIE ŠPORTOVÝCH BAROV/MAHARA
ZOBRAZIŤ BAR
LIME BAR
LOBBY BAR
AFRICKÝ BAR
KÁVOVAČOVÁ VEŽA
PIVOVÉ ZÁHRADY
BEACH BAR
AFRICKÝ BAR

Vo večerných hodinách bude v reštauráciách a baroch vhodné oblečenie (dlhé nohavice, Bermudy, košeľa/blúzka, topánky). Povinné je nosenie univerzálneho náramku. Viac informácií o programe all-inclusive, otváracích hodinách
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
17.11. - 24.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
24.11. - 1.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}