Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

SUNRISE Crystal Bay Resort
* * * * *

29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
552 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
6.12. - 13.12.2018
7 nocí
8.12. - 15.12.2018
7 nocí
9.12. - 16.12.2018
7 nocí
Priamo na piesočnatej pláži ... Mnohé výlety zahrnuté ... WIFI INCLUDED ...

Poloha: priamo na hotelovej piesočnatej pláži s kúpalnou lagúnou. Obchody v bezprostrednej blízkosti. Po Hurghade asi 20 km. Čas prenosu: približne 10 až 50 minút.

Vybavenie: 364 izieb na 2-3 poschodiach. Lobby s recepciou, Wi-Fi v celom areáli (vrátane), bufetová reštaurácia, 5 a la carte reštaurácií (niektoré s poplatkom, s rezerváciou), 5 barov, vodný farebný bar (za poplatok), diskotéka, obchody. Vonkajší sladkovodný bazén a relaxačný bazén pre dospelých s vírivkou, bazénom a plážovým/denným barom a amfiteáterom. Aquapark v hoteli SUNRISE Garden Beach Resort (za poplatok), plážové lehátka, slnečníky a uteráky (1x denne) pri bazénoch a na pláži.

Ubytovanie: Izba Superior (A1-3A, cca 35 m2): posedenie, minibar, klimatizácia/kúrenie, trezor, LCD TV so satelitným príjmom, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov a balkón. Voliteľne luxusná izba (A1-3B, cca 42 m²) s balkónom/terasou a bočným výhľadom na more, inak vybavenie ako A2A, rezervovateľné. Junior apartmány (A1-3C) s opticky oddeleným obývacím priestorom, balkón/terasa a bočný výhľad na more, inak vybavenie ako A2A, rezervovateľné. Majstrovské apartmány (A2-3D) sú priestrannejšie v prízemí s vlastným bazénom a ponúkajú 2 spálne a 2 kúpeľne, rovnako ako priamy výhľad na more, voliteľné s vírivkou a balkónom (A2-3F), v opačnom prípade A2A. Rodinná izba (A2G): Spálňa s posteľou typu queen-size, obývacia izba s rozkladacím gaučom alebo 2 samostatnými lôžkami, balkón alebo terasa, bočný výhľad na more.

Potravinársky nápoj: All Inclusive. Vo všetkých reštauráciách večer sa požaduje vhodné oblečenie (muži v dlhých nohaviciach). Obedovať: reštaurácie all-inclusive z susedných sesterských hotelov SENTIDO Mamlouk Palace Resort a SUNRISE Garden Beach Resort môžu byť použité (s rezerváciou/dostupnosťou).

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. 24 hodín miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a nápoje v lobby bare. Zmrzlina počas obeda a večere v hlavnej reštaurácii av snack baru 12.00-17.00. Káva, čaj, koláč 12.00-17.00. Večera voliteľne v 4 à la carte reštauráciách (stredomorská, indická a vegetariánska kuchyňa, grilované jedlá/každý s upozornením vopred). Polnočné občerstvenie. Výber nealkoholických nápojov pri príchode do mini baru (naplnená vodou denne a nealkoholickými nápojmi každých 4 dni).

Zábava: Denná/večerná zábava, živá hudba.

Šport/aktivity: Zahrnuté: (aqua) aerobik, plážový volejbal, biliard (od 12 rokov), bocce, crocket, šípky, fitnescentrum (od 16 rokov), futbalové ihrisko, tenis, stolný tenis, vodné pólo. Za poplatok: surfovanie a potápanie (v susednom hoteli, miestnych poskytovateľov).

Wellness: V cene: Parná sauna a sauna (od 16 rokov s rezerváciou). Za poplatok: masáže a vírivka (od 16 rokov s rezerváciou).

Rodiny: detská planéta s dennými aktivitami a mini disco, samostatný detský bazén, detské ihrisko.

Informácie: Platobné karty: American Express, Diners, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek. Doktor je k dispozícii v hoteli.

Výhoda úspor: Do výšky 35% zľavy predčasného vtáctva Superplus a ďalšie cenové výhody v konkrétnych termínoch nájdete v cenovej časti.

Aktuálne informácie: Exkluzívna raňajková služba "Select Breakfast" alebo "Royal Breakfast": V našich apartmánoch ponúkame štandardné raňajky v hlavnej reštaurácii, lahodnú a la carte raňajky alebo samostatný bufet.
Royal Club Service: Okrem "Royal Breakfast" majú hostia Master Suites (A2-3D) bezplatný prístup k špeciálnym službám. B .:
• priamy transfer medzi letiskom a hotelom limuzínou (podľa dohody s hotelom)
• Garantovaná rezervácia v reštaurácii a la carte
• súkromná pláž cabana na jeden deň 1x za pobyt
• denná "sekt moment"
Služba All Inclusive Plus: V kúpeľoch a kráse dostanete zľavový poukaz (1x za osobu/pobyt, s rezerváciou od 16 rokov) a môžete 1x vyskúšať za osobu/pobyt.

extras zahrnuté

Exkluzívna raňajková služba: raňajky a la carte pri rezervácii master suites.
Royal Club Service: Zahrnuté služby pri rezervácii Master Suites, napr. B .: Hotel letiska s priamym prevozom limuzíny, súkromná plážová chata.
Služba All Inclusive Plus: zľava poukážka na kúpeľné a krása oblasti.
Ďalšie informácie nájdete v cenovej časti.

Doplnkové služby: Súkromný transfer do hotela (38738A).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR