Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Sunny Days El Palacio
* * * * *

29.11. - 06.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
421 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
1.12. - 8.12.2018
7 nocí
6.12. - 13.12.2018
7 nocí
7.12. - 15.12.2018
8 nocí
Sunny Days El Palacio

Sunny Days El Palacio Resort Spa:

Poloha: Hotel v andalúzskom štýle sa nachádza na úzkej piesočnatej/kamienkovej pláže hotela. Je to 3 km do centra/v centre Hurghady, nakupovanie je tiež približne 3 km, letisko Hurghada letisko je asi 8 km.

Vybavenie: Komplex má 825 izieb a má vstupnú halu s recepciou, W-LAN (v hale v cene), internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácii "Andalúzie", 2 a la carte reštaurácie (orientálna a rybia reštaurácia, za poplatok ), bary, bankomat, obchody, lekár služba a kaderníctvo (za poplatok). Vo vonkajšom areáli je sladkovodný bazén, bazén a plážový bar. Použitie stoličky, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne a pláže sú v cene (v závislosti od dostupnosti). Kreditné karty: VISA, MasterCard, Diners.

Ubytovanie v rodinnom dome: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby (cca 28 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV, mini chladnička, klimatizácia, trezor a balkón alebo terasu. K dispozícii je tiež obmedzený počet najlepších izbách sú k dispozícii. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Dvojlôžkové izby typu Superior majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby sú vybavené sušičom vlasov. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre Double Deluxe so sebou prináša aj rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú sušič vlasov, TV s plochou obrazovkou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre apartmá (cca 74 m²) majú dve spálne a obývacia izba, kúpeľňa/WC, telefón, satelitný TV, trezor, mini chladnička, klimatizácia a 2 balkóny.

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: biliard, squash, sauna, parný kúpeľ, masáže, 2 tenisové kurty, svetlomety pre tenis. Vodné športy v hoteli (za príplatok): šnorchlovanie, surfovanie, potápanie.

Deti: hodina Mini klub (4-10 rokov, v cene), samostatný detský bazén a malé ihrisko.

Poznámky: 4 kategórie krajiny

Strava: All Inclusive Hotel sa skladá z:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Snacky od 15:00 do 17:00
  • Popoludňajšia káva a koláč/pečivo
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje
  • Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal a aerobik
  • Denné animačné a večerné zábava sa ukazuje
Poznámka: Nosenie All Inclusive náramok je povinné.RailFly: Pri rezervácii medzinárodného letu dostanete RailFly cestovné lístky pre spiatočnú letenku v 2. triede. Lístok platí v Nemecku, vr. Basel (Bazilej SBB) a Salzburg (Hlavná stanica), v súvislosti s vašimi cestovnými dokladmi a možno ho použiť vo všetkých vlakoch diaľkovej a miestnej dopravy Deutsche Bahn AG (vr. Verejných dopravných prostriedkov v súlade s podmienkami služby)

ktoré nie sú zahrnuté služby:
  • . Vízové ​​poplatky vrátane: cca € 30, - P. P. (Za poplatok)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR