Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Serenity Makadi Beach
* * * * *

28.02. - 07.03.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
487 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
28.2. - 7.3.2019
7 nocí
2.3. - 9.3.2019
7 nocí
7.3. - 14.3.2019
7 nocí
21.3. - 28.3.2019
7 nocí
Poloha: postavený v marockom štýle, rozľahlý (cca 220.000 m²) hotelový komplex sa nachádza priamo na prírodnej pláži s koralovým útesom (odporúčajú sa kúpeľné topánky). Prístup k otvorenému moru (za korálovým útesom) je možný len cez mólo. Vzdialenosť od letiska Hurghada je cca. 35 km ďaleko. Upozorňujeme, že turistický význam regiónu je v súčasnosti vo vývoji a infraštruktúra oblasti je stále vo výstavbe.

Vybavenie: Hotel má celkom 551 izieb a ponúka foyer s recepciou, hlavnú reštauráciu "Mona Lisa" s výhľadom na záliv, rovnako ako snack bar, šisha bar, nočný klub, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť a rôzne obchody. Wi-Fi v lobby zdarma. Vo vonkajšom areáli sa nachádza 5 bazénov (1 vyhrievané v zime), vrátane 2 bazénov so slanou vodou, snack bar a slnečná terasa. Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby sú priestranné a elegantné so sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju na izbe, telefónom, satelitnou TV, trezorom, mini chladničkou, balkónom alebo terasou.
k dispozícii za príplatok s výhľadom na bazén.
(Možnosť rezervácie aj v režime HRGA54 s výhľadom na záhradu (2GD/1GD) alebo výhľadom na bazén (PD/PDE).)
Dvojlôžkový luxusný výhľad na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, navyše ponúkajú župan, papuče a priamy výhľad na more.
Super-Spar izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale obmedzená kvóta a špeciálna cena.
Rodinná izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale väčšia (asi 57 m²) s jednou posteľou typu king a 2 prístelkami.
Izba s výhľadom na more (HRGA54): Tieto suity majú balkón alebo terasu, klimatizáciu, kanvicu, telefón, satelitnú TV, trezor, sprchu, sušič na vlasy a minibar (platí sa na mieste).
Izba Premium (HRGA54): Táto cca. Izby s rozlohou 45 m² majú balkón/terasu, sprchu, klimatizáciu, trezor, TV, sušič vlasov a minibar (platí sa na mieste) (PDZ).
Izba Executive (HRGA54) od zimy 18-19: Táto cca. 60m2 izba s balkónom alebo terasou, sprcha, sušič vlasov, župan a papuče, práčovňa, klimatizácia, minibar (denné doplňovanie), all inclusive po 14:00, vstup do Executive reštaurácie (raňajky a večere), vstup do Executive Lounge -la-carte reštaurácie v oboch strediskách (neobmedzené využitie), telefón, trezor, TV a bočný výhľad na more (EXD).

Rezervovateľné možnosti jedla: AI/Ultra AI: Všetky jedlá vo forme bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle (večera v talianskom, mexickom, ázijskom a orientálnom, Royal à la carte reštaurácia za poplatok), medzi pánmi sú požiadaní večerné dlhé nohavice v reštaurácii na zmrzlinu pre deti na , rovnako ako kávu a koláč na pláži (16-17 hod.) Miestne alkoholické a alkoholické nápoje na pláži a bar pri bazéne od 10 hodín do západu slnka. V lobby bare od 10 do 23 hodín.
Ultra All Inclusive: ovocný kôš pri príchode, jednorazová náplň minibaru v reštauráciách à la carte vrátane (rezervácia nutná) Nápoje do 2 hodín v hale 1x za pobyt je 20-minútová masáž (viac ako 16 rokov), práčovňa Služby, skúšobné potápanie (20 minút) v bazéne a šisha v cene.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: animácie a denné večerné podujatia s orientálnymi vystúpeniami, živá hudba, diskotéka (nápoje za poplatok).

Šport zahrnuté: tenis (svetlá, rakety a loptičky za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, boccia, telocvičňa a posilňovňa.

Šport za poplatok: Biliard, potápačské centrum a vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Detský program: hodinový mini klub pre deti od 5 do 8 rokov, ako aj mini diskotéka.
Detské postieľky a vysoké stoličky sú k dispozícii podľa dostupnosti.

Wellness: sauna a parný kúpeľ. Kozmetický salón (denne od 9:30 do 19 hodín a kaderníctvo za poplatok.

Hotelový servis: práčovňa, lekárska služba za poplatok.

Hotel kreditnej karty: American Express, Visa a Mastercard.

Poznámky:
Pri výbere hotela a cieľového letiska si prosím všimnite, že v niektorých prípadoch kombinácia "Airport RMF-Hotel HRG" a naopak, "Airport HRG a Hotel RMF" niekedy vyžaduje veľké vzdialenosti a musí sa považovať za dlhý transfer. Platí to aj vtedy, ak je tento hotel rezervovaný po plavbe Nilom.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.


Poznámka 2:
SAFAGA ROAD KM 36
PO BOX 324/MAKADI BAY
HURGHADA/EGYPT
0.020-653590960
0.020 až 653590970

Sezóna Poznámka: Pre Hotel HRGA54 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR