Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
27.02. - 08.03. Vybrať iný termín
349 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Vlastnosti:
Radi ubytovanie pre hostí v 94 izbách vítajú. Výťah vedie k najväčšiemu počtu poschodí. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, knižnica, lekárska starostlivosť, izbová služba a práčovňa. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. K dispozícii je obchod so suvenírmi ďalšie obchody možno nájsť. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu domu. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia, kúrenie a ventilátor poskytujú aj správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Niektoré nehnuteľnosti majú bočný výhľad na more.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež pracovný stôl a za príplatok je trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička a mini-chladnička.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane bocce, plážový volejbal, biliard, šípky a masážou. Nočnej zábavy, hostia nájdu živou hudbou.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. Ubytovanie je vybavené rezervovaná stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky a polpenzia. Raňajky a večere sú podávané denne. Tiež špeciálne jedlá sú k dispozícii, vrátane vegetariánskych jedál.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Upozornenie:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)

Upozornenie:
Vízum je možné zakúpiť pred príchodom na egyptské veľvyslanectvá a konzuláty alebo po príchode na určené priehradky na letisku. Po vstupe je nákup možný aj prostredníctvom nášho sprievodcu. Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
27.2. - 8.3.2020
10 nocí
27.2. - 12.3.2020
14 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
1.3. - 15.3.2020
14 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}